dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jurand79

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    :(
    Ciągle pada.....
    W piwnicy stoi woda - dziś muszę dziurę wyborować, coby sobie poszła w piasek. Zejdzie drenażem do kanalizy. Izolacji poziomej i posadzki na szczęście jeszczen ie zrobiłem do końca, więc nic się nie uszkodzi przez wiercenie...
    Wczoraj przykryłem ściany folią (kupiłem już na dach) ale widzę, że już ją pozwiewało :( Za słabo ją docisnąłem.

    Kto załatwi 3 tygodnie słońca???
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Normalnie TRAGEDIA.... :(:(:(
    Byliśmy z żonką na budowie zakryć dziurę do piwnicy. Drewienko mokre, (mam nadzieję, że tylko tak po wierzchu), w piwnicy woda, na stropie woda...... Kiedy to wyschnie.... :(:(:(
    Oby w przyszłym tyg już nie padało - górale przyjadą dopiero 16 lipca, zdążyłoby trochę przeschnąć. Czekają na domówione przeze mnie drewno na boazerię i tarasy - będzie gotowe dopiero pod koniec tygodnia, a że we wtorek święto to wrócą na budowę w środę.
  3. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Cholera - ja tu siedzę w pracy, klepię bezdusznie w klawiaturę a tam mi bale mokną, piwnicę zalewa..... :( :cry: :( :cry:
    Muszę dziś wymyślić coś na tą dziurę klatki schodowej, żeby nie lało się do piwnicy.
  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Dzisiejsze zdjęcia:

    Przymiarka balika ścianki działowej:



    ...i ŁUBUDU młotem!!! :wink:



    A inspektorka co na to? Pokiwała palcem i stanowczo stwierdziła: "NIE BĘDĘ TOLEROWAĆ PRZEMOCY W STOSUNKU DO NASZEGO DREWNA!!! PROSZĘ OPRACOWAĆ INNĄ METODĘ OBCHODZENIA SIĘ Z NASZYMI PIĘKNYMI ŚCIANECZKAMI!!!" ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    ...tak coby mi nie zginęła inspiracja:

    Piękne to pnącze - cosik takiego będzie na naszym tarasie (o planowanej powierzchni 49 m kw) :wink:
Strona 11 z 20