dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jurand79

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    "Rzycie" weryfikuje plany :( - miał być piękny, miedziany fartuch dookoła domku osłaniający ocieplenie piwnicy. Nie będzie - koszt mosiądzu to około 2800 pln netto. O czystą miedź nie pytałem. :( Będzie blacha stalowa w kolorze rynien - grafit lub czerń...
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Postanowiłem zmienić temat dziennika - niech wszyscy wiedzą, że to drewniak!!! A CO!!!!!! :D:D:D
  3. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Tak na szybko - kilka fotek z sobotniego popołudnia :wink: Słowa wyjaśnienia później....

    Spierdzielony przez murarzy komin (przesunięty o PÓŁ METRA!!!) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


    Widok od środka (gładka listwa):


    Widok od zewnątrz (nacinana listwa):
    ...
  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Oj jak dziś wszystko boli.... Leżymy i odpoczywamy (właściwie to moja Żonka jeszcze śpi :wink: ), bo wczoraj dużo zrobiliśmy. Pracowaliśmy wszyscy - ja, żona, mama i siostra (facet i 3 baby :D) Najpierw zasypaliśmy z żoną żwirem drenaż i ogaciliśmy piwnicę styropianem (folia kubełkowa została położona wczoraj). Potem (o 16:00) przyjechała Fadroma i zasypaliśmy dziury dookoła domu. Z mojego pomysłu na GWC pod tarasem nic nie wyszło - cała ziemia wlazła pod mury :( Teraz ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    ...no to kontynuujemy opowieść :wink:

    Dziś poszedłem polać strop. Zabrałem oczywiście aparacik więc kolejne fotki wędrują do dziennika (może powinienem pisać "tygodnika"... :roll: )

    Oto widok z rogu "saloonu" - na klatkę schodową i drzwi do pomieszczenia gospodarczego i sauny):



    Co by tu dalej.... Hmmm...
    Może to - w jednym kanale wentylacyjnym chowam ...
Strona 13 z 20