dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jurand79

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    5 sierpnia zaczyna się nasz urlop. :lol: :lol: :lol: Jedziemy wypocząć i porozglądać się :P
    Jeśli ktoś ma jakieś namiary na firmy lub sprawdzonych cieśli w okolicach Wisły to proszę o ich podanie. Stollux z Istebnej już znam - zawitam do nich napewno. Odpowiedzieli mi mailem na zapytanie ofertowe. Trzeba to przedyskutować! :) :lol:
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

  3. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Pora szukać wykonawcę - zapodałem temat w odpowiednim dziale forum, ale jeśli ktoś może polecić sprawdzoną firmę, proszę o info w komentarzach...
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=51498
    Ech, żeby udało się jeszcze w tym roku wykonać piwnicę i przykryć ją stropem....
  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Pora na trochę szczegółów...
    Upatrzliśmy coś takiego:
    http://www.domywstylu.pl/projekt.asp?id=421
    Rozkład pomieszczeń - idealny, technologia - piękna, wygląd - cudowny!!!
    Brakuje nam gabinetu i wielkiego salonu imprezowego no ale to nie problem! W miejscu pom. gosp. na parterze będzie własnie gabinecik, w przyszłości być może sypialnia (jak na starość nie będzie siły chodzić po schodach). Warunkiem mojego wymarzonego domku był właśnie gabinet jak najbliżej ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    No dobra - zaczynamy :wink:
    Melduje się młode małżeństwo z centralnej Polski - Ewelina i Piotr.
    Ruszamy na całego...:)
    Wniosek o wyznaczenie warunków zabudowy już jakiś czas temu został zożony, ale jeszcze na odpowiedź poczekamy. Wczoraj rozmawialiśmy z osobą, która załatwi nam wszelkie formalności a także wykona projekt naszego domku. Wiemy czego oczekujemy od naszego przyszłego gniazdka - już znaleźliśmy "prawie ideał". Lekkie poprawki, piwnica ...
Strona 20 z 20