dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jurand79

  1. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Dziś na szybko - sypialnia, w której pierwszy raz zanocujemy we wtorek :lol: :D
    Znaczy się łóżko (prawie) skończone!!!





    [/img]
  2. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Dziś, tradycyjnie - w niedzielę robiłem łóżko :lol:
    Oto efekty:







    Jutro rozkręcam ramę, hebluję, szlifuję i żonka zalakieruje (mam nadzieję) :wink:
    Oho - powiedziała, że polakieruje :) :D

    Pojutrze wniosę je do sypialni, skręcę i w końcu materac wyląduje ...
  3. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    ...no to jeszcze kilka spraw.
    Posiedziałem dziś nad kartką papieru, potem zrobiłem skan i oto co z tego wyszło:



    Bramę i furtkę będę robił we wnęce. W którymś Muratorze podpatrzyłem fajny patent na śmietnik - kosz postawiony na wózku, który przeciągać można na drugą stronę ogrodzenia. Co sobota, wysunę kosz na wózku na podjazd a po opróżnieniu przez ekipę sprzątającą wsunę z powrotem ...
  4. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Oto co przybyło od wczoraj:

    Oprawione, pomalowane i oszklone drzwi łazienki (oprawiałem ja, malowała żona). Niestety zamontowane są tylko te od łazienki, bo szybki do pokojów okazało się, że zamówiłem za małe :oops: - nie wziąłem pod uwagę, że do pokojów mamy 80-tki a do łazienek 70-tki. :( :roll: :evil:






    Zawieszone ...
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Jak zwykle niewiele udało się zrobić. Kilka fotek jednak mogę wkleić:

    Oto kuchnia - pozostało tylko zamontować baterię zlewozmywaka i zabudować lodówkę (założyć drzwi).:





    Kominek nadal w trakcie obudowy - tu zdjęcie jeszcze przed oklejeniem ścianki wełną mineralną. Zwróćcie uwagę jaki mamy za oknem fajny Madagaskar. Norrrrmalnie ...
Strona 3 z 20