dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

CamillQ

  1. Przeniesienie dziennika

    Informuję, że od dzisiaj przenoszę mój dziennik na forum ---> przebudowa i remonty ---> Adaptacja cielętnika czyli nasz pomysł na Dom (również w mojej sygnaturze bezpośredni odnośnik): http://forum.muratordom.pl/showthrea...s%C5%82-na-Dom Zapraszam
  2. Spotkanie z architektką

    W piątek mam spotkanie z architektką i będziemy dopracowywać wizję. Ogólne przemyślenia: do ogrzania około 75 m2 otwartej przestrzeni na parterze za najlepsze uważam ogrzewanie podłogowe; piętro grzejniki. Cztery okna od strony północnej już istniejące powiększymy, ale niewiele. Cztery okna od strony południowej powiększymy znacznie (jedno duże z wyjściem do ogródka). Mam kilka dylematów:
    1. Łazienka na dole z prysznicem czy bez. Łazienkę chcemy zrobić jak najmniejszą, ...
  3. Adaptacja cielętnika czyli nasz pomysł na Dom.

    Cytat Napisał CamillQ Zobacz post
    Witam serdecznie
    To mój pierwszy post na forum, chociaż przyglądam się codziennym zmaganiom forumowiczów już od dłuższego czasu. Mój dziennik to bardziej będzie tygodnik, gdyż na razie nie ma tak dużo zmian, żeby codziennie o nich pisać. Może później tempo się zwiększy. Jesteśmy młodym, bezdzietnym małżeństwem, oboje mieszkamy i pracujemy we Wrocławiu, z którego również pochodzimy.
    Nasz pomysł to adaptacja jednej trzeciej budynku gospodarczego (w którym
    ...