dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar ignacydrzewiecki
    Szkoda, że nie ma aktualizacji po latach jak tam Ci sie podoba w tej nowej pracy :)
  2. Avatar cieniewicz
    To przy kuchni to ma być raczej tylko zapasowe WC. Takie awaryjne
  3. Avatar cieniewicz
    Tak właśnie planujemy. Na planie: w przedpokoju nad szafą będą schody na strych. Budujecie w okolicach Żyrardowa ? Moja mama pochodzi z Puszczy Mariańskiej. Aktualnie mieszkam w Gdańsku ale czy jak będę w okolicy to moglibyśmy z Żoną zajrzeć na Waszą budowę? mój mail: [email protected]
    Updated 18-10-2013 at 07:11 by cieniewicz
  4. Avatar Artur i Lidia
    Gratuluję wyboru projektu Z7. Na naszej budowie Z7 35 L już w stanie surowym otwartym. Tak zerknąłem na Wasze zmiany w projekcie, dodatkowa łazienka to plus, ale brak pomieszczenia przy kuchni to minus. Czy planujecie zagospodarowanie strychu?
  5. Avatar cieniewicz
    chciałem na wstępie zaznanych moje zaskoczenie wynikające z faktu braku posiadania pracy. What the fuck !!!
  6. Avatar alusia1974
    Powodzenia w poszukiwaniu pracy(choc to nie to forum).Kolega chyba nie ma pojecia co oznacza znaczek To nie powitanie
  7. Avatar alpak
    Mam identyko projekt, tylko zamiast szaf w sypialniach na końcu mam malutką garderobę, odbicie lustrzane i wejście do pom. gosp z sieni. Ściankę kolankową ma tylko na jedną cegłę + wieniec. Nic bym nie zmieniła w swoim projekcie więc w Twoim też nie
  8. Avatar silencio
    A po co taka mapa tym wszystkim firmom? Najczęsciej trzeba załączyć mapę do celów projektowych i tyle. Pierwsze słysze, żeby chcieli mapę wysokościowo-sytuacyjną.
  9. Avatar aga_ada
    dużo za te mapy chce geodeta u nas stawki to 400-500 zł i robi koło 10-12 mapek
  10. Avatar cieniewicz
    masz rację.. 1,15 % i nie chcieli zejść ani złamanego setnego procenta.
    Cytat Napisał alpak
    5,14 to w chwili obecnej wibor 6 miesięczny (taki ma większość banków,(jest jeszcze 3 miesięczny ale jest korzystniejszy dla klienta więc w bankach rzadziej spotykany) a do tego marża co składa się na całkowite oprocentowanie kredytu. Skoro wibor wynosi 5,14 i dodasz do tego 1% marży to masz razem 6,14 i inaczej nie wyjdzie i to jest Twoje oprocentowanie. Więc jeśli masz 6,28 to albo masz wyższą marżę albo nie wiem co. Do momentu wpisu do hipoteki masz podwyższone oprocentowanie, zazwyczaj o ok 1-1.2% ale to i tak nie wychodzi tyle ile piszesz. Dopytaj w banku. Marża na poziomie 1% to dobra marża w chwili obecnej.
  11. Avatar R&K
    mi udało się zejść poniżej 1 - ale 9 miesięcy temu
  12. Avatar alpak
    5,14 to w chwili obecnej wibor 6 miesięczny (taki ma większość banków,(jest jeszcze 3 miesięczny ale jest korzystniejszy dla klienta więc w bankach rzadziej spotykany) a do tego marża co składa się na całkowite oprocentowanie kredytu. Skoro wibor wynosi 5,14 i dodasz do tego 1% marży to masz razem 6,14 i inaczej nie wyjdzie i to jest Twoje oprocentowanie. Więc jeśli masz 6,28 to albo masz wyższą marżę albo nie wiem co. Do momentu wpisu do hipoteki masz podwyższone oprocentowanie, zazwyczaj o ok 1-1.2% ale to i tak nie wychodzi tyle ile piszesz. Dopytaj w banku. Marża na poziomie 1% to dobra marża w chwili obecnej.
  13. Avatar piotrp1
    Bank i tak wydyma pożyczkobiorcę, a to że ktoś się cieszy że dostanie kredyt, który musi oddać podwójnie to woła o pomstę do nieba. Bank nie powinien więcej dostać jak 20-30% od sumy pożyczanej, a nie jak teraz 120%.
  14. Avatar slawas86
    Cytat Napisał piotrp1
    stres to będzie przy spłacie, a nie przy oczekiwaniu
    przy oczekiwaniu też jest stres, szczególnie jak nagle bank zaczyna potrzebować dodatkowych dokumentów o których nie było mowy wcześniej.
    Lub gdy po decyzji kredytowej dowiadujesz się, ze nie mogą przyznać ci kredytu na takich warunkach jak było wnioskowane bo analityk miał widzimisię....
  15. Avatar piotrp1
    stres to będzie przy spłacie, a nie przy oczekiwaniu
  16. Avatar alpak
    Super domek . Bardzo podobny do mojego. Powodzonka