dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

blekowca

  1. Opis domu

    Opisuję tu z grubsza cechy charakterystyczne domu który buduję...
    Powierzchnia użytkowa 135 m2
    Dach dwuspadowy
    strop monolityczny
    okna trzyszybowe energooszczędne - celuję w PCV imitujące drewno z msplasta, na parterze przede wszystkim fixy.
    w salonie bio-kominek


    BRAK:
    - kominów
    - garażu
    - rolet
    - kasy

    ogrzewanie - panele na podczerwień z Eco partner - tu dyskusja
    cwu + zwu - ogrzewanie samorobnym ...

    Updated 07-03-2013 at 07:43 by blekowca

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Polecki ekip

    09-02-2012 22:47
    MonikaTomek
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zarejestrowany: 07.08.2009Posty: 88

    Napisał gosia@
    Słuchajcie mam pytanie, poniewaz wyznaje zasadę, ze od murowania sa murarze, a od dachu dekarze to. Poszukuje dobrych ciesli i dekarzy, ma ktoś namiar na sensownych?



    Nam dach robiła firma DREWBUD Marek Bieniewicz i jesteśmy zadowoleni. Ekipa szybka, sprawna,
    ...
  3. POlecki różne

    Cytat Napisał CATHARINA
    Hej, jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na mojego wykonawcę z którego jesteśmy zadowoleni. Facet "średnia" pólka cenowa, nie bierze żadnych zaliczek i rozliczasz sie po etapach budowy Po zatwierdzeniu przez inspektora ,że wszystko ok. Ponad to od tego roku zaczął się zajmować tynkami i generalnie całą wykończeniówką bez posadzek, cena jest ok poza tym nic Ci już nie może powiedzieć , że coś jest krzywo . Daj znać na PW

    Updated 08-04-2013 at 09:27 by blekowca

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Jak dodać zdjęcia, żeby były widoczne na forum?

    Cytat Napisał wierzch Zobacz post
    braza, Ew-ka, po wstawieniu zdjęcia z komputera przy pomocy funkcji Insert Image, należy podwójnie kliknąć lewym przyciskiem myszy na wstawione zdjęcie. W tym momencie zostanie automatycznie wyświetlony dialog do ustawiania opcji wyświetlania obrazków (patrz poniżej).

    W tym dialogu należy odpowiedno ustawić atrybut wielkości obrazka Size. Robisz to zaznaczając właściwy radio button.
    Ustawienie domyślne tego atrybutu to Thumbnail czyli miniaturka

    Możesz wybrać
    ...

    Updated 24-10-2012 at 08:23 by blekowca

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Testowanie fotek

    Żeby nie zaśmiecać sobie dziennika blogowego, tutaj pomęczę próby udostępniania zdjęć i rysunków z różnych posiadanych przeze mnie dysków, żeby znaleźć ten jeden jedyny optymalny sposób który zapewni duuże fotki dla was, wygodne do poprawiania i korekt dla mnie.
    No to lecimy

    Aha, widzę że mam coś takiego z boczku:
    "Uprawnienia...
    HTML kod jest wyłączony"
    Jak go ewentualnie włączyć czy to coś da.
Strona 2 z 4