dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

iga9

  1. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    La, la, la, la :D :D :D A ja dzisiaj wchodziłam na górę po swoich włsanych prywatnych schodach :) Schody miały być dziś definitywnie skończone :D
    Wcześniej widziałam je w niedzielę ( w dzinnym świetle :wink: ) i wyglądało to tak:





    A tak warsztat pracy stolarzy:

    ...
  2. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Święta minęły - mam nadzieję, że wszyscy spędzili je w spokoju i szczęsliwie.
    Jakoś sie mało przykładałam do tych świąt- pewnie to przez pogrzebane dawno nadzieje na Wigilię we własnym domu :wink: Cały czas myślałam jak to będzie za rok. No, ale bez przesady- ciasta u rodziców piekłam, u sibie sie byczyłam a u kuzyki (pozdrawiam gorąco :lol: ) zrobiłyśmy ze 120 pierogów, wszystkie które zostały po wieczerzy chciał w nocy pożreć mój mąż na zimno :lol: ...
  3. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Najpierw będzie odcinek budowlany :D

    Wiadomość nnie miła niestety jest taka, że reklamacja okien została wykonana wadliwie i wymienione skrzydłasą dużo gorsze niż te poprzednie [złożone do reklamacji]. Mają nawet fałdy źle zgrzanej okeiny a nawet diury w tworzywie! :o Nie da się tego opisać :-? Oczywiście znowu poszło pismo, ciekawa jestem czy cała sprawa nie skończy się w sądzie :roll:

    Ale reszta prac bez problemów ...
  4. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Sa wiadomości dobre i złe ... od których tu zacząć :D :roll:
    E... pomieszam wam trochę :lol:

    Przyjechałay płytki z Tubądzina - ale nie wszystkie - a w sumie to nie wiadomo :lol: Wiadomo czego prawdopodobnie nie ma - mozaiki z Tubadzina i Paradyża :lol: No ale całość ma być w poniedziałek dowieziona na budowę :lol:
    Nie pytajcie mnie o co chodzi, bo ja też tego nie rozumiem :lol: Więc ciepliwie czekam :lol:
    Na budowe robi się K-G ...
  5. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Ano mamy już w domu naszą wannę. Dziś mają też być wielkoformatowe płytki. Niestety, żeby nie było zbyt cukierkowo sa i zgrzyty :wink:
    Ponad 3 tygodnie temu zamówiliśmy w Vabudzie płytki z Tubądzina. termin realizacji miał być 2 tygodnie. Wiedziała, że sie przeciągnie. ale w zeszym tygodniu pdobno przyszła do nich dostawa płytek a ja miałam dostać potwierdzenie, że i moje tam sa i uzgodnić termin dostawy. A na razie cisza... :roll: więc się zaczynam niepokoić. ...
Strona 11 z 45