dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kasia64

  1. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    :lol:
    Nasza wytynkowana sypialnia :lol:



    Szymon sprawdza ściany :roll: oczywiście w swoim pokoju :wink:



    Pokój średniej pociechy i Miras patrzy na las (ciągnie go tam czy co? :roll: :roll: )



    ...
  2. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Nasz domek ma już tynki :lol: :lol: :lol: Ściany gładziutkie i piękniutkie.Ostatnie dni w naszym domku mijały bardzo pracowicie.Nasi Majstrowie przez Duże M uwijali się jak mróweczki i dzisiaj zakończyli tynkowanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Dziasiaj też przyjechała nasza brama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    ...
  3. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka



    Tak, tak kochani to było ostatnie nieocieplone miejsce na poddaszu :lol: :lol: :lol:



    czary mary i już ocieplone :lol: :lol: :lol:
    Ponieważ nie mamy wody Miras dzisiaj był woziwodą i zrobił 5 kursów z baniakami a ja sama,samiusieńka ułożyłam
    trzy kawały wełny między krokwiami popłakałam się, ...
  4. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka

    Dziasiaj cały dzień w domku pracowałam razem z Mirasem.Byłam grzecznym pomcnikiem przy ocieplaniu(I warstwa) i młotkową do drugiej warstwy, którą położymy dopiero po tynkach.Nasze Majstry w sobotę wchodzą na poddasze,dzisiaj i jutro dopieszczają parter.Tynki są gładkie jak pupcia niemowlaka Cud,miód i malina :lol: :lol: :lol:
    Walczyliśmy dzisiaj dzielnie w naszej sypialni nad garażem i nie daliśmy rady bo wełnę trzeba ułozyć aż do samej góry :roll:
    ...
  5. Dziennik Budowy C33 - Rozwa?ny i Romantyczka



    Kuchnia otynkowana :lol:



    salon :wink:



    A to nasz Młodszy Majster ( syn naszego Majstra) - nie dość że przystojny i młody to jeszcze super zdolny i pracowity :lol: :lol: :lol:
Strona 11 z 49