dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Malka26

  1. Dom w Idaredach po naszemu

    Cytat Napisał Malka26 Zobacz post
    Na FM jestem od kilku dni wiec wszystko jest dla mnie czarna magia, ale jedno juz wiem ze dziennik prowadzony w postaci bloga to nie dla mnie
    wiec przeniose tu to co dotychczas naskrobalam
    Witam, oh tyle mysli w glowie jak zaczac, co tu napisac by nie zanudzic i siebie i innych (jesli ktos bedzie mial w ogole checi to czytac), no ale pierwsze koty za ploty poszlo.
    Na poczatku zeby nie powiedziec banalnie o swoim domku marze od... od zawsze, juz jako dziecko ...
  2. ''Darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada'' dzialka

    Przeczytelam dziesiatki dziennikow buwowy z FM jak i roznego rodzaju blogow i nie moge zrozumiec dlaczego niektorzy sadza ze lepiej juz mieszkac w bloku niz zdecydowac sie na malutka dzialke w ktorej nie ma miejsca na pokazny ogrod, a przeciez nie kazdy ma czas albo zamilowanie by takowy posiadac i pielegnowac. Ale do rzeczy nawiazujac do tematu naszej dzialki, dzieki temu ze w naszym przypadku byla mozliwosc ze nie musielismy kupowac swojego kawalka ziemi zdecydowalismy sie na budowe bo wiadomo ...
  3. troche o projekcie

    no ok to teraz o projekcie. Oj wiele mi spodobalo ale musimy myslec tez niestety o kosztach i czy bedzie nas stac utrzymac taki dom po powrocie do kraju (juz sie tego boje) mial byc nie za duzy, nie za maly z prostym dachem (dwu spadowym) stanelo na projekcie indywidalnym ktory bedzie na bazie Domu w Idaredach tylko poszerzony od strony garazu i jeszcze troche zmian http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m4e200b7abb8fa bardzo nas ten domek zauroczyl i wlasciwie wszystko mi sie w nim podoba tylko ...
  4. Nie sprobuje, nigdy sie nie dowiem, a noz sie uda

    Witam, oh tyle mysli w glowie jak zaczac, co tu napisac by nie zanudzic i siebie i innych (jesli ktos bedzie mial w ogole checi to czytac), no ale pierwsze koty za ploty poszlo.
    Na poczatku zeby nie powiedziec banalnie o swoim domku marze od... od zawsze, juz jako dziecko wiedzialam ze wybuduje swoj (tzn nasz) dom, zmienilo sie tylko przekonanie z kat na to wszystko fundusze.. jako dziecko zawsze odpowiadalam ze z wygranej w totolotka zabawne jaka ja bylam wtedy naiwna i przekonana ze naprawde ...