dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar silencio
    witam,
    bardzo podoba mi się Wasz projekt. Widzę, trochę elementów wspólnych z naszym. Powodzenia!
  2. Avatar rozaliafashion
    Na piętrze znajdować się będą dwa pokoje dziecięce po ok 15 metrów, nasza sypialnie z garderobą (okno z drugiej strony-od frontu) i wspólna łazienka dla domowników-ok 10 metrów: z dużym prysznicem, wanną oraz podwójna umywalką.
  3. Avatar mtal
    Faktycznie, bardzo ładny, nowoczesny dom! Powodzenia.
  4. Avatar rozaliafashion
    Dokładnie tak zrobiłam ...ale projektant mimo to uwzględnił ją w zdjęciach wizualnych____Podobnie jak wąskie okno na piętrze. W tym miejscu mniej więcej pójdzie długi aluminiowy ( chyba) komin gazowy .
    Czy ten fachowiec od dachów zielonych jest z wielkopolski?
  5. Avatar lullaby
    To ja bym zrezygnowała z tej balustrady.
    Jakby coś, mam świetnego fachowca od dachów płaskich, specjalizuje się w tarasach zielonych. A dziennik na forum zakładasz tak:

    Forum->O Was->Dzienniki budowy dzień po dniu lub komentarze-> Napisz nowy temat
  6. Avatar rozaliafashion
    Dziękuję za rady____a jak mam to zrobić?
    Wchodzę na zakładkę FORUM ale nie widzę nigdzie opcji dodaj dziennik....
    Z góry dziękuję za pomoc
    A co dachu nad garażem___nie będzie użytkowy.
    Jesteśmy garażami złączeni z sąsiadem tak więc za dużo prywatności na nim byśmy nie mieli___Ale szczerze powiem,że zdecydowały koszty ( balustrada +drewno egzotyczne+ dodatkowe okno HS) i fakt że w obecnym domu mamy tarasik na piętrze i służy nam tylko do wieszania prania latem__zazwyczaj i tak korzystamy z ogrodu. Ze względu na to, że widok z pokojów dziecięcych na piętrze jet właśnie na ten dach, chciałabym zrobić w tym miejscu dach zielony ( ale jeszcze nie wiem ile by to kosztowało)
  7. Avatar Magda 34
    Ooo, to trochę szkoda z tymi rzutami. Niemniej jednak będę podglądać. I zrób jak radzi lullaby-załóż dziennik. Są większe szanse, że więcej osób będzie zaglądać i coś doradzą.
  8. Avatar lullaby
    A na ten taras nad garażem będzie się jakoś wychodzić?

    Może załóż też dziennik na forum, w takiej wersji lepiej się go czyta.

    Pozdrawiam
  9. Avatar alusia1974
    Alez ja nie w zadnym negatywnym sensie napisalam-,nie odbieraj tego w zaden sposob zle-po prostu zazwyczaj ludzie wrzucaja zdjecia swoich okien na cala sciane,czesto jak najmniej ram,olbrzymie przeszklenia,a za oknem bezkresne pole.Jak zobaczylam wpis z wizualizacja,myslalam,ze bedzie tak samo,szczegolnie,ze domek nowoczesny budujecie.Tak wiem,ze nie mozna miec wszystkiego,ale z tego co piszesz,masz wiele plusow miejsca budowy,wiec tylko pozostaje zyczyc milego budowania
  10. Avatar rozaliafashion
    W centrum miasta (tam właśnie się buduję) trudno o rozległe horyzonty
    W części tylnej działki od marca do kwietnia jest zielono zielono i jeszcze raz zielono UWIELBIAM
    Oczywiście rozważaliśmy z mężem budowę na obrzeżach miasta__nawet kupiliśmy w tym celu działkę ale po 2 latach przemyśleń postanowiliśmy zostać w centrum. Mam przedszkole po drugiej stronie ulicy,5 min do gimnazjum i liceum ( dla dzieci), 10 min do zoo, galerii handlowej i szpitala.....więc i tak się cieszę, że w ogólne będę miała zielono na ogrodzie Niestety wszystkiego mieć nie można....
  11. Avatar alusia1974
    Odwaznie i ciekawie.Powodzenia w budowie
  12. Avatar alusia1974
    Myslalam,ze te przeszklenia beda w celu ogladania jakiegos odleglego horyzontu
  13. Avatar rozaliafashion
    Jedna nie będzie___myślałam,że mam na dysku a niestety nie mam.
    Na parterze będzie 60 m salon z jadalnią_14 m kuchnia z wyspą. Całość domu od strony ogrodu będzie przeszklona.
    Aktualnie jestem na etapie wyboru okien i mam ogromny dylemat.
    Nawet nie wiem z czego je zrobić. Na początku myślałam o PCV__jak się później okazało przeszklenia są za duże i ramy na duże okna (większość w domu) muszą być z drewna lub aluminium___czekam za wyceną ale już się boję
  14. Avatar rozaliafashion
    Cytat Napisał Magda 34
    Rozalia, bardzo ładny, nowoczesny domek. A jakieś rzuty wnętrza będą
    Będą ...jeszcze dzisiaj Cieszę się , że nie tylko mi się podoba
  15. Avatar Magda 34
    Rozalia, bardzo ładny, nowoczesny domek. A jakieś rzuty wnętrza będą