dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wilcza75

  1. wielki las

    Radni, wbrew zarządowi, odrzucili Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla Naszej Wsi :o :).
    Nie wiem tylko czy za śmieszne czy raczej smutne można uznać to, że wynik ten był dziełem przypadku :roll: . Dezorientacja głosujących była na tyle duża, że miałem wrażenie, iż niewielu wiedziało kiedy ma podnosić rękę.
    Suma sumarum. PZP dla naszej działki nadal nie było.

    Zapomniałem tu jeszcze dodać, że w trakcie obrad, podczas dyskusji czy droga jest ...
  2. wielki las

    Wg stanu na 19.03.2006 nasz maleńki domek w Puszczy Piskiej, ma oprócz tynków wewnętrznch, kabli, jakichś rur i rurek ukrytych w scianach, niespodzianie ... ułożone w sobotę 2m2 podłogi.
    Jednak zanim wybrałem projekt, dostałem pozwolenie na budowę, "oczyściłem" działkę i w końcu doprowadziłem budowę do wyżej opisanego stanu, musiałem stanąć w szranki i zwycięsko zakończyć potyczkę z wrogą armią 8) .
    Cytat Napisał wilcza75
    W końcu zaczęło się.
    Będzie głosowanie...
    ... tak
    ...
  3. wielki las

    Myśli o wznowieniu budowy odsuwałem od siebie przez całą zimę, niczym planowaną wizytę u dentysty. A tu wszystko migiem samo rozkręciło się.
    Od Tomka1950 dostałem namiary na p.Romka, lecz zanim do niego zadzwoniłem, zdążył już rozpocząć robotę, wstępnie dogadany, stolarz z Kurpii.
    W środę pojechaliśmy na wizytację we trójkę - Zosia, Moja Moja i t.
    Chyba myliłem się co do człowieka, bo czwarty już raz go spotykam i poza niefortunnym debiutem, zawsze ...
  4. wielki las

    No to moi kurpiowscy cieśle/stolarze zaczynają robić schody.
    Do końca marca powinny być gotowe.
    Obędzie się nawet bez zaliczki.

    Nie myślałem tylko, że w tak prostej sprawie może być tyle wątpliwości.
    W projekcie jest 12 schodków co 22,5cm. Dobrze, bo stopnie wysunięte są jeden do drugiego o 26cm, źle po skok 22,5 cm to dużo.
    Ideał to podobno - 17,5cm wysokości, ale wtedy 14 stopni będzie wysunięte tylko o 20cm jeden nad drugim. Majster ...
  5. wielki las

    3.12.2005 -
    Cytat Napisał wilcza75
    ... wstąpiłem, po cieśli/stolarzy, żeby dogadać się wsprawie zrobienia podbitki, szczytów, ganku, parkietu, schodów itd. Zaczęło się byle jak. Witając się z nimi o 8:30, poczułem, że zionie od gości niczym z gorzelni. Musieli już z rana "podleczyć się" po męczącej nocy. Później okazało się , że nie są to majstry, o których myślałem. Sądziłem, że ludzie ci wykańczali w drewnie domek znajomego(solidnie i tanio), tymczasem to nie byli
    ...
Strona 2 z 9