dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ged

  1. Dziennik Ged'a

    ŚRODA
    Odrobina grabienia trawniczka, imprezka maleńka wieczorna, malinki i śliwki ...
    ----
    -0.04583%
  2. Dziennik Ged'a

    WTOREK
    Klęska urodzaju - mamy około 5 arów malin ... łamią się pod ciężarem owoców ... soki żonka robi... Jakby ktoś miał ochotę zapraszam - wiaderko w 15 minut się zbiera.
    Śliwki cudowne - dżemy przepyszne. Gruszki - jeszcze twarde i przez grad poobijane. Jabłka parch zjadł :cry:
    -----------------------
    Mózg mnie boli od myślenia o tym 0.5...
  3. Dziennik Ged'a

    Niedziela

    Rożnów - rano lało, ale po południu się rozpogodziło :D




    Poniedziałek.

    Blaty garażowego stołu dostały nogi z dykty (stara płyta meblowa). Pomiędzy nogami zmieściła się butla z gazem i stara zmywarka.

    --------------------
    Z tego pół miliona co to do czerwca ... mam pierwsze straty :D wydałem już 74 zł 15 ...
  4. Dziennik Ged'a

    Wczoraj
    Zlew w gar. uruchomiony, kilka rurek, kolanek, zaworków docięte i pozgrzewane, zimna woda leci z kranu. Za kilka dni będzie ciepła, w zimie z kotłą, w lecie z przepływowca pod zlewem.
  5. Dziennik Ged'a

    Wczoraj...

    Rura kanalizacyjna fi 40 z garażu do najbliższego trójnika ścieków. Puściłem w warstwie ocieplenia. Nie dało się wewnątrz, bo poziomy nie te i klatka schodowa przeszkadza - nie chciało mi się kuć żelbeton i wpuszczać rurki w ściany. Na fotce przyrząd do wycinania rowka w styro.




    Efekt prawie końcowy ... trochę pianki, siatka, klej i śladu nie będzie. ...