dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ged

  1. Dziennik Ged'a

    Poznań, hotel, jakiś karzeł na Mezzo gra jazz, lubię jazz, lubię swing. Do domu daleko :-( samotnie :-( smutno...
  2. Dziennik Ged'a

    Deszcz, deszcz, deszcz. Trawa trzeci tydzień nie koszona - będzie problem, czas ucieka. Zwykłą kosiarką się nie da, trzeba będzie wyciągnąć 'chińczyka' - czyli kosę spalinową z supermarketu za 300 zł. Aby ją odpalić trzeba gaźnik palcem zatkać i olej specjalny do paliwa dolewać bo na zwykłym nie chodzi. Wpadłem na pomysł automatycznej kosiarki na nasze hektary. Koszenie pustego kilkudziesięcioarowego trawnika bez drzew i krzewów to fajna praca, ale jeśli co 2 metry coś ...
  3. Dziennik Ged'a

    Pracujemy, zarabiamy kaskę, jeszcze kilka tygodni. Na budowie cisza, deszcz i zimno, trzeba było włączyć ogrzewanie.
    Ciekawostka... jakie jest prawdopodobieństwo, że na naszą działkę przyleci papuga? ... siądzie na drzewie i da się zaprosić do klaki ? ... niewielkie :-), a jakie jest prawdopodobieństwo, że po kilku latach incydent się powtórzy ? Teraz przyleciała niebieska, poprzednio żółta. Dzieciaki szczęśliwe ... zwierzyniec się nam powiększa, ostatnio mały kocurek ...
  4. Dziennik Ged'a

    Kocioł wygaszony, przepływowce ... umywalka, zlew, prysznic ... zamontowane i uruchomione. Podlicznik przypięty, zobaczymy ile takie grzanie CWU będzie kosztowało. Drzewka kwitną, trawa rośnie...
  5. Dziennik Ged'a

    Nie podoba mi się nowe forum.
    ...
    Budowa stoi.
    W domu ciepło... dziś wyłączyłem pompę CO ... CWU grzejemy nadal. Nie ma czasu podłączyć przepływowce.
    Truskawki posadzone 7x23 w tym poziomki.
    Trawnik prawy przedni skoszony ... pierwsze koszenie w tym sezonie.
    Przyciąłem część drzewek owocowych... na gruszach masa pąków ... czereśnie zaczynają kwitnąć.
    Przydał by się mocny przymrozek przez 2-3 dni tak jak kilka lat temu na przełomie ...