dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawel_kwirynow

  1. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Na projekt KORONY spoglądałam od dawna. Bardzo mi się podobał tym bardziej że widziałam aż 3 jej realizacje w tym 1 w środku.Wnętrze zawierało też wszystko o czym marzyłam a więc:
    -spora kuchnia(13m),już dość mam tych blokowych klitek w których nie można wstawić stołu z krzesłami
    -spiżarka przy kuchni
    -zadaszony,duży taras
    -garderoba przy każdym pokoju
    -brak słupa podtrzmującego podciągi na "środku"

    -najprostsz ...
  2. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Wizje o których pisałam wyżej miałam już od dawna ale dopiero w lipcu po sfinalizowaniu zakupu działki udaliśmy się do architekta.Dodam tylko że wtedy nie byłam jeszcze taka "mądra" jak teraz bo forum czytam dopiero gdzieś od pażdziernika.

    Pojechaliśmy na Bartycką bo tam sprzedawano min projekty Archipelagu.Za 15min "konsultację " architekt zarządał 100zl :o :evil: a dowiedzieliśmy się tylko tyle że dorysowanie takiej przybudówki kosztuje ...
  3. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Z tym projektem projektem to wcale nie było tak prosto.Chcieliśmy wybrać domek o wiele mniejszy ale te które mi się podobały nie nadawały się do zaadoptowania na gabinet.Z drugiej strony nie chcieliśmy gab urządzać oddzielnie bo nasza działka jest narożna (linia zabudowy 5m z dwóch stron znacznie zmniejszyła by ogród ) a nie wyobrażam sobie biegania do gab zimą - choć mąż miał takie wizje-dzwoni pacjent do domofonu ja try mi ga wskakuje w buty ,kurtkę i do gab ,tam wyskakuję ...
  4. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Witamy po kilkudniowej przerwie.
    Ostatnio jestesmy troszke zaganiani. W zwiazku z tym narazie umieszczmay tylko pogladowy rysunek adpatacji ktore poczynislimy ( skan paierowego prohejktu wcale sie nie nadaje do umieszczenia ze wzgledu na jakosc jak i na wielkosc - niestety transfery na serwerze wirtualnym www.kwirynow.pl sa do bani w zwiazku ztym za dlugo byscie czekali na zaladowanie zdjec).



    Na pogladowym ...
  5. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    W kolejnym rzucie przedstawiamy projekt który wybralismy z licznej rzeszy katalogów i czasopism. Mamy nadzieje ze po niewielkich adpatacjach, ktore przedstawimy juz niebawem domek bedzie spelnial nasze wymagania. Oczywiscie postaram sie zebrac wszelkie wady jakie moga sie nasunac czytelnikowi ale akurat n atakie wady sie godzimy:))) A wiec do rzeczy:
    Pierwsze zdjecie bardzo ogolne - takie typowe katalogowe :)))



    ...
Strona 2 z 4