dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawel_kwirynow

  1. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Zgodnei z "prosba" generalowej Doroty wrzucam kilka zdjec naszej dzialki. Przepraszam za dlugie ladowanie - niesty serwer na ktorym to umiescilem jest ciut za wolny. Postarm sie wrzucic je za jakis czas na cos szybszego
    Rzut przez moja dzialke na domek najblizszego sasiada ( to jest strona mniej wiecej pln-wsch)



    Rzut na kolejnych sasiadów - troche dalszych ( strona mniej wiecej wsch-polud)
    ...
  2. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    W tym miejscu muszę zaoponować bo ja wcale nie chciałam kupować szeregówki bo moim marzeniem był domek a w tym domku gabinet stom. A w takiej szeregówce to gdzie mam zmieścić gab.16m ,poczekalnię, sterylizatornię,toaletę dla pacjentów a przy tym wysokość tego wszystkiego 3m?.Więc sami widzicie że ten mój mąż coś kręci :lol: .
    Ale wracam do działki. Tak więc po nieudanej transakcji i wylanych wielu łzach miałam dość.CZłowiek chce wydać taką kasę i niemoże ...
  3. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Moja Dorota robi kolacje a ja w tym w czasie wtrace swoje piec groszy. Otoz moja zona zrelacjonowala poszukiwanie dzialki powiedzialbym w bardzo lagodny sposob. Zapewniam Wam ze poszukiwania byly wrecz dramatyczne. Telefonowanie po ogloszeniach i szukanie ofert w agencjach to male piwo w porowniu w rozmowach w cztery oczy z "rdzennymi" wlascicielami i potencjalnymi zbywcami swoich nieruchomosci. Tak na marginesie poszukiwanie dzialki trwalo u nas okolo 5 lat - rozpoczynalo sie wczesna ...
  4. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Wracam więc dopisania tym razem będzie więcej o naszych perypetiach działkowych.Nasze poszukiwania działki zaczęły się w styczniu 2005.Wiązało się to ze zdecydowaną poprawą naszych funduszy(mieliśmy już jakieś swoje oszczędności a do tego mąż miał dostać zwrot pieniążków za mieszkanie służbowe :D :D :D .Na jednej z imprez nasi znajomi zwieżyli się że mają podobne marzenia budowlane. Więc mój mąż zaproponował szukanie działki pod bliżniak.Z początku nawet ...
  5. Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

    Po krótkim wstępie mego męża postanowiłam że sama zacznę pisać dziennik (na niego nie mogę za bardzo liczyć - on woli czytać) ja natomiast po lekturze innych dzienników stwierdziłam że to super pamiątka.Zacznę od tego iż na codzień stronię od komputera a pisanie idzie mi naprawdę baaardzo wolno(z zawodu jestem stomatologiem i to ustrojstwo nie jest mi konieczne do pracy-i całe szczęście :lol: :lol: :lol: ) więdz przepraszam ale z początku będzie mi szło chyba bardzo ...
Strona 3 z 4