dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kirkris

  1. Marysia - Archipelag - kirkris

    Jak obiecałem wstawiłem fotki :) Te są tylko z komórki ale lepsze będą następnym razem :)

    Kupilismy tynk - akrylowo-silikatowy :D. Czeka na nas w składzie bo uznaliśmy że już ciut za późno na tynkowanie. Tym bardziej, że nie mamy zrobionych tarasów a nie wierzę, że przy tarasach nie pobrudzi się tynku :(

    Nie udało mi się ocieplić ściany garazowej gdyż temperatury w
    weekend były ciut niskie. Może uda się w tym tygodniu?
    Będę ...
  2. Marysia - Archipelag - kirkris

    Praca zakończona tydzień temu :)
    Trochę rzeczy nadal do poprawek i posprzątania (dachówki zabrudzone klejem do siatki :( ), ale ogólnie ok :)
  3. Marysia - Archipelag - kirkris

    Byłem wczoraj na budowie i obejrzałem postęp prac :)
    Dom jest cały oklejony, teraz robione są bonie na narożnikach oraz zdobienia przy oknach - jest już naprawdę ładnie :)
    Muszę zrobić parę fotek, szkoda że nie mam sesownego cyfraka - bo z analoga strasznie długo trwa wywoływanie, skanowanie itp. :)
    Jak tylko będę miał fotki to natychmiast zamieszczę :)

    pozdrawiam
    K
  4. Marysia - Archipelag - kirkris

    Usterki zgłoszone i naprawiane :)
    Obecnie robione są bonie na narożach budynku i zdobienia przy oknach. Żona była oglądać bo niestety nie mam zupełnie czasu :(
    Pojadę dopiero w weekend - powinno być skończone do tego czasu.
    W tym roku nie położę tynku bo nie mam zrobionych tarasów (a boję się by nie zniszczyć tynku przy pracach murarskich z tarasami)
    Zostawię więc dom pokryty klejem do wiosny :)
    Po oklejeniu styropianem w domku jest super - ...
  5. Marysia - Archipelag - kirkris

    kolejny update:

    Mam zamontowane drzwi zewnętrzne. Są takie same jak okna (od Urzędowskiego). Mimo opóźnienia jestem zadowolony :)

    Dom jest oklejony styropianem 15cm i w połowie osiatkowany.
    Trochę jestem zły że zaczęli siatkować zanim obejrzałem ocieplenie bo wcześniej wskazałem kilka miejsc do poprawy :(

    Resztę oklejoną po mojej wizycie widziałem dzisiaj i mam całą listę błedów:
    - przy niektórych płytach na narożach ...
Strona 11 z 20