dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kirkris

  1. Marysia - Archipelag - kirkris

    Witam znowu :)

    Nadal pracujemy nad koncepcją ogrodu, mam nadzieję, że już niedaleko :)
    Nie mamy jeszcze umówionego wykonawcy oraz kosztorysu - ciekawe czy stać nas na taki kaprys? Nie mam żadnego pojęcia ile taki ogród może kosztować. Generalnie wybieramy rosliny "bezobsługowe", które będą same rosły bez obciązania mnie dodatkowymi obowiązkami :)
    Ponadto są raczej powszechne wiec nie powinny być drogie. Generalnie najistotniejsza jest kompozycja ...
  2. Marysia - Archipelag - kirkris

    Wczoraj zakończyliśmy montaż drzwi wewnętrznych w całym domu. Nareszcie po 4 czy 5 wizytach montażystów mamy zamontowane drzwi wewnętrzne. teraz dom nabrał wyglądu :)
    Oczywiście nie obyło się bez poprawek i wymian ale już jest zakończone. Powiem szczerze, że jedno skrzydło powinienem jeszcze raz zamienić ale nie mam już siły :(

    Drzwi jest 10 sztuk, dobieraliśmy kolor do schodów i okien. Dwie pary są dwukolorowe (tzn. po jednej stronie jeden kolor a po ...
  3. Marysia - Archipelag - kirkris

    Witam po bartdzo długiej przerwie :)
    W tym czasie usunęliśmy nasze fotki z galerii, ale nadal będę pisał co się dzieje na naszej budowie. Oficjalnie zameldowaliśmy się w nowym domu więc mamy już NOWY ADRES :)
    Ostatnie prace:
    1 Trzeci dzień trwa montaż drzwi w całym domu. Zrobiło się wreszcie cicho :) Poza tym dom wygląda na wykończony. Jak tylko zakończą się prace to opiszę swoje wrażenia ze współpracy z firmą :)
    2 Zakończyłem montaż większości ...
  4. Marysia - Archipelag - kirkris

    Dawno nie pisałem, bo generalnie trwa lekki zastój :)
    Z wykonanych prac to:

    Zamontowano mi skrzynkę docelowego przyłącza elektrycznego w ogrodzeniu. Niestety elektryk powiedział że jak sobie sam wykopię dół na kabel to przyłaczy mi prąd do domu :o. Ponadto wciąż nie ma czasu przyjść i zakończyć prac przy skrzynkach rozdzielczych w budynku :( Mam już go totalnie dość

    Zamontowaliśmy system anten oraz rozprowadzenie instalacji po domu (splittery ...
  5. Marysia - Archipelag - kirkris

    ....... i już jestesmy mieszkańcami nowego domu :D
    Oczywiście warunki trochę prowizoryczne ale nie jest źle :)

    Ze starego mieszkania nie zabieraliśmy mebli (poza szafą) więc musimy szukać zacząć się rozglądać za wyposażeniem.
    Wczoraj zamontowałem filtr wody (ze zmiękczaczem) i woda zaczęła zmieniać kolor z brudnożółtej na cortaz bielszą. Jak przeczyście się instalacja to będzie całkiem biała !!!!! :o

    Teraz musimy zamówić ...
Strona 2 z 20