dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kirkris

  1. Marysia - Archipelag - kirkris

    Wczoraj pojechaliśmy i dokonaliśmy zakupu mebli do pokoju Laury :)
    Ze względu na potrzebę posiadania wystarczającej ilości zapasowych miejsc noclegowych, postanowiliśmy kupić jej meble pełnowymiarowe (tzn. łóżko 90x200, szafa itp).
    Jedynym odstępstwem jest stolik i krzesełka dla dziecka.

    By nie było ponuro, meble kupiliśmy białe i będziemy je zdobić naklejkami albo/i szablonami. Temat otwarty, zobaczymy jak będzie dalej szło :)

    Przede ...
  2. Marysia - Archipelag - kirkris

    No i jesteśmy po parapetówce :)
    Zebralismy znajomych i przygotowaliśmy imprezę.
    W piatek przyjechali jeszcze kuchniarze z Chobotu i uzupełnili brakujące elementy frontów i zrobili zdjęcia do zamieszczenia na stronie firmy :)

    Impreza udała się bardzo, trwała do 1.30 nad ranem. Przyokazji sprawdziłem że dom jest bardzo wyciszony gdyż muzyka grała niemal na full a jak wyszliśmy odprowadzić gości do samochodu to na zewnątrz nie było nic słychać :D ...
  3. Marysia - Archipelag - kirkris

    Poczułem się wezwany do uzupełnienia dziennika więc piszę dalej :D

    -Kominkarz ciągle pracuje (może dziś wreszcie skończy)
    -Kuchniarze nie mogą dojechać aby dowieźć brakujące elementy :evil:
    -Elektryk powiedział mi wprost że tak mogę przecież mieszkać więc niech się mi tak nie spieszy, jak on swoje prace skończy to może przyjdzie :o :o :o :evil: :evil:
    - podłoga połozona, moznaby się czepiać ale nie mam siły :( Generalnie NIE ...
  4. Marysia - Archipelag - kirkris

    postanowiłem wstawić 3 fotki z wakacji :)
    niestety tylko tydzień i to w deszczu ale to i tak najdłuższy urlop od 3 lat :D:D

    moja córka w górach (wtedy własnie skończyła 4 latka :D ale łaziła że hej)

    i widoczki :)



    ...
  5. Marysia - Archipelag - kirkris

    Zamieściłem parę fotek w kuchni. Brakuje jeszcze jednego frontu szafki wiszącej oraz wysłonki koło lodówki (zapomnieli ostatnio przywieźć).

    Elektryk niestety nie może się zjawić i ciągle przenosi wizytę na zakończenie prac. Mam już serdecznie dosyć. Jakbym miał do zapłacenia jeszcze 20 tysięcy to by przyszedł ale dla 500-1000 zł to mu się nie chce :evil:

    Kominkarz kolejny tydzień choruje i nie może przyjść. Na razie przyklejony jest jedynie ...
Strona 3 z 20