dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik Gosi i Krzysztofa - LMP57a.

    Miałem zamiar w sobotę zacząć przygotowywać już ogrodzenie całej działki, a tu się zima ostro pcha. Nie mam zamiaru kopać w takiej pogodzie, jedno co zrobimy to postawimy jeszcze blaszak, bo będzie niezbędny. No i garażyk stoi. Największe przeboje były z jego transportem. Długo by o tym pisać. Razem z Tatą postawiliśmy go w jakieś trzy godzinki. Było troszkę tańcowania, ale dało radę. Mam teraz najbardziej wypasione graffiti w mieście.
    ...
  2. Dziennik Gosi i Krzysztofa - LMP57a.

    Spoko Spoko, nie ma sprawy :lol: Właśnie załączyłem stronkę do wystawiania komentarzy.
    ZAPRASZAMY
  3. Dziennik Gosi i Krzysztofa - LMP57a.

    W czwartek dostarczyli nam agregat. Nie będziemy mieli prądu jeszcze przez półtora roku więc postanowiliśmy kupić takie ustrojstwo. Jestem zadowolony z z zakupu. Śmiga jak się należy i betoniarkę pociągnie bez problemu.
  4. Dziennik Gosi i Krzysztofa - LMP57a.

    No to rozpoczynam swoją historię z budową. Zakupiliśmy działkę o powierzchni 1000m2. W piątek złożyłem już dokumenty o pozwolenie na budowę. Za miesiąc do odbioru. Na razie zacznę od skromnych zdjęć, ale za pewne od marca będzie ich przybywać. Domek ma 93m2 powierzchni użytkowej. Starczy nam w zupełności. Mamy zamiar go wybudować i zamieszkać na początek na dole za kwotę 150tyś. Jak już będziemy mieszkać będziemy dłubać na górze. Przecież od czegoś trzeba zacząć. ...
Strona 6 z 6