dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AMI budują Domek

  1. Rolety ANWIS - uważajcie na ich włączniki !

    Witam

    Kolejny cyrk wyszedł troszkę po fakcie.

    Przed ociepleniem domu zawarłem umowę na dostawę rolet zewnętrznych z włącznikami, i montażem.

    Elektryk na wiosnę przygotował puszki po to, czekały aż do jesieni. Puszki łączone, systemowe,normalnie tak jak być powinno.

    Rolety zamówiłem w firmie OKNA Konieczny z Wrocławia, salon w CH Arena. Na początku wszystko przebiegało dobrze, rolety zostały zamontowane, reklamacje jakie ...
  2. Okna Dako - NIE POLECAM cz.132. - Rolety

    Kolejne perypetie z oknami DAKO i montażystami...

    Od rana (czwartek) aktualnie, montują się rolety zewnętrzne na okna. Bedą pod zabudowę ociepleniem wiec krytycznie ważne jest by były gotowe wszystkie ramy okienne.

    niestety nie są...

    Do chwili obecnej - nie wymieniono uszkodzonej ramy okna balkonowego. Nie wymieniono też, lub naprawiono (o ile się da) poziomu słupa okna HST.

    Do ram montują się prowadnice rolet.

    Dlaczego ...
  3. Okna Dako - NIE POLECAM

    Witam
    poniżej opiszę moje przeboje z firmą DAKO. Wybrana została jako duży i porządny producent - niestety w moim przypadku sprawdza się tylko to pierwsze i w jak najgorszym słowa tego rozumieniu.

    Zamówiliśmy okna ciepłe, na profilu VEKA ALphaline 90+, 3 szybkowe, z ciepłymi ramkami i argonem. Nie chciałem na oknach oszczędzać gdyż mamy bardzo przeszklony dom. Zamówienie było drogie , trudno - oczekiwaliśmy potraktowania poważnego za taką kwotę....
    ...
  4. Okna i Podłoga - Papa Icopal SBS

    Po tynkach - w kolejnym tygodniu- zostały wstawione okna.

    Kiedy je zamawiałem najkorzystniej spojrzałem na profil VEKA 90+ Aphaline, okucia WinkHaus- Active Pilot. Kolor Ciemny Dąb. Wybrałem po cięzkich ofertacjach kilku firm DAKO.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00422_sm.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	60,9 KB
ID:	264584
    i takie przyjechały. Oczywiscie montaż warstwowy na taśmach. Mocowanie na kotwach.

    po oknach rozpoczeła sie walka z podłogą.

    Papa ICOPAL SBS kupiona w grudniu ze względów ...
  5. Tynkowanie w 1/2 ukonczone...

    Witam
    może z nowej / starej przeglądarki uda mi się załączyć zdjęcia prac tynkarskich.

    Dla przypomnienia co wybrałem

    Kanuf. Diamant, grunt Knaufa i Betokontakt Knaufa. wykonuje firma KOR-BUD - autoryzowany przedstawiciek Knauf-a.

    Podłoże po gruntowaniu świeci się jak psu sami wiecie co...
    Narożniki obstalowane w każdym oknie i na każdym narożniku ściany.
    Siatkowanie wszystkich połączeń beton-ceramika.
    ...

    Updated 08-05-2014 at 08:42 by AMI budują Domek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00291.jpg
Wyświetleń:	264
Rozmiar:	103,5 KB
ID:	258819   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00256.jpg
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	258812   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00259.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	258815  
Strona 1 z 5