dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rojan-58

  1. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    czytając wasze wypowiedzi to mi nie raz coś się przypomina odnośnie izolacji ścian fundamentowych pionowych i poziomych,jestem obecnie na pracach izolacji pionowych i poziomych metoda hydrofobowa ścian fundamentowych bez odkopywania i co o tym myślicie,jest to dobra metoda? bo ja już widzę,że mało FM opisuje jak można sobie radzić bez zajmowania np.pasa jezdni,chodnika,bez możliwości odkopania ściany fundamentowej,bo np.jest torowisko lub coś innego,a smarowanie ścian ?czy to pomoże?
    ...
  2. Fundamenty podmokłe ( z 50 lat mają)

  3. Izolacja pozioma fundamentów domu?.

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    a wiesz,czemu ja stosuję metodę izomuru?bo 24 lata wspłpracuję z izomur wrocław i wykonuję na ich preparacie i się bardzo cieszę, jest to bardzo dobry płyn do iniekcji.Oczywiście,że stosuję inne do hydroizolacji np.ultrament,max-plug,nie muszę się martwić o to że coś kiedyś na ścianach wyjdzie żle.To,żemożna izomurem wykonać izolację muru o grubości do 2.5metra to tego innymi środkami trochę gorzej,izomur jest na bazie spirytusu,dlatego głęboko penetruje.Każdy niech
    ...
  4. Osuszanie budynków

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Witam wszystkich.Chciałem się zapytać czy ktoś wie jaka firma wygrała przetarg organizowany przez Unie Europejską dla powodzian gdy wylała rzeka ODRA w 1997r.I jaką metodą wykonano osuszanie budynków w dawnych woj.opolskim,wałbrzyskim,wrocławskim.Jakie były wymogi itd.
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje poziome, osuszanie budynków Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum