dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rojan-58

  1. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    wszysko jest ważne,jak jest wykonana izolacja pionowa i pozioma,a od posadzki podciąga wilgoć,to wiadomo że będzie wilgotność w piwnicy,ja posmarowałem posadzkę 3 razy ultramentem i po problemie,a między łączeniem ściany z posadzką woda się zbierała,wykułem bruzdę i zastosowałem max-plug 3 minutowe wiązanie i wody nie ma i jest sucho,i chyba o to chodzi ,a drenażu nie ma choć wody gruntowe występują i to w nowym bubynku wykonałem i właściciele są zadowoleni.
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacie, wilgoć, wilgoć piwnica, wilgoć piwnica ściany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    nikt jeszcze z was nie miał do czynienia z tą zaprawą max-plug? dziwne i forum murator też nic nie pisze? na ten temat
  3. wilgoc w domu to nie problem

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Cytat Napisał ZbyszekT Zobacz post
    Dysperbit to izolacja przeciwwilgociowa a nie przeciw wodna.
    Styropian i folia kubełkowa wody w ogóle nie izolują.

    Ogólnie, masz teren podmokły i nie zaizolowaną piwnicę.

    Pomyśl teraz, przed zagospodarowaniem terenu. Wynajmiesz koparkę, odkopiesz, przykleisz papę - o ile się jeszcze da, bo piszesz, że częściowe podpiwniczenie...
    ja powiem tak, problem wody,a wilgoci to są osobne tematy ale możesz użyć naprawdę dobrego środka o nazwie MAX-PLUG
    ...
  4. Grzyb na ścianach

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    może grzyby zniszczy,ale należy wykonać izolację odpowiednią,aby grzybów nie było.jak wy piszecie z książki to ludzie głupieją,trzeba mieć troszkę praktyki tak,a jak nie to zwracajcie się do FM tam wam znajdą środki do izolacji,które są skuteczne,bo ja dalej nie widzę preparatu izomur u nich,a tyle ma nagród ,ten izomur,po targach budowlanych jeżdził,czy FM nie zna tejfirmy? bo np.w krakowie,w gdańsku,na śląsku,i w całej polsce jest znany,i poza granicami też.czekam
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje poziome, izomur, odgrzybianie, pionowe, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Izolacja posadzki od wód gruntowych

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,ja powiem tak,dla mnie problem wilgoci,to nie problem,polecam odpowiedni środek do hydroizolacji posadzki,który używam o nazwie Ultrament,lub Maxplug super środek
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje, maxplug, osuszanie, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2