dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rojan-58

  1. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    nikt jeszcze z was nie miał do czynienia z tą zaprawą max-plug? dziwne i forum murator też nic nie pisze? na ten temat
  2. wilgoc w domu to nie problem

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Cytat Napisał ZbyszekT Zobacz post
    Dysperbit to izolacja przeciwwilgociowa a nie przeciw wodna.
    Styropian i folia kubełkowa wody w ogóle nie izolują.

    Ogólnie, masz teren podmokły i nie zaizolowaną piwnicę.

    Pomyśl teraz, przed zagospodarowaniem terenu. Wynajmiesz koparkę, odkopiesz, przykleisz papę - o ile się jeszcze da, bo piszesz, że częściowe podpiwniczenie...
    ja powiem tak, problem wody,a wilgoci to są osobne tematy ale możesz użyć naprawdę dobrego środka o nazwie MAX-PLUG
    ...
  3. Izolacja pozioma fundamentów domu?.

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    a wiesz,czemu ja stosuję metodę izomuru?bo 24 lata wspłpracuję z izomur wrocław i wykonuję na ich preparacie i się bardzo cieszę, jest to bardzo dobry płyn do iniekcji.Oczywiście,że stosuję inne do hydroizolacji np.ultrament,max-plug,nie muszę się martwić o to że coś kiedyś na ścianach wyjdzie żle.To,żemożna izomurem wykonać izolację muru o grubości do 2.5metra to tego innymi środkami trochę gorzej,izomur jest na bazie spirytusu,dlatego głęboko penetruje.Każdy niech
    ...
  4. mokre ściany w piwnicy

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    witam,są różne metody iniekcji,drogie i tanie, ja uważam coś wybrać musisz,podaj mi dł.ścian i jej grubość to ci odpiszę o kosztach tym preparatem co ja wykonuję
  5. odpowiedz

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    tak .. tylko pod warunkiem że wywiniesz na ściany izolację, strop i podłogę ..i nie styropian a XPS, to musi być jak najbardziej nie paroprzepuszczalne .. aby pod izolacje nie wchodziła para wodna .. gaz..nie widoczny wredny gaz..
    stąd tynk musi być też coś w deseń polimerowy itp .. ba nie 5cm bo to mało- i nie rozwiąże problemu .. 10cm to minimum ..
    Ale pozbywasz się pojemności cieplnej ściany .. szkoda że nie od zewnątrz izolować ..
    witam,parę lat temu byłem w mieszkaniu
    ...
Strona 2 z 7