dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Symbol

  1. Zbliżamy się ku końcowi..

    Zostało nam 2 miesiące do przeprowadzki, aktualnie trwają roboty wykończeniowe...Nawet nie wiemy kiedy to minęło a po drodze tyle się wydarzyło, nie było czasu na regularne uzupełnianie dziennika ale koszty skrzętnie notujemy i gdy przyjdzie czas podsumowań to napiszemy co i jak. Podsumujemy takze współprace z ekipami i kierownikiem budowy, jak narazie nie mieliśmy większych problemów ani z wykonawcami ani z terminami, jedyne co to rozwlekająca się w czasie instalacja elektryczna ...
  2. Wylany fundament

    Fundament wylany! W czwartek 14 marca przyjechała wielka na 42 metry pompa i wylaliśmy fundamenty! Była piękna pogoda wiec ekipie super sie pracowało. Po południu fundament został podlany, tak samo jak w piątek. W sobote przyszło załamanie pogody wiec deszcz trochę nam pomógł. Teraz mieliśmy tydzień przerwy, jutro przyjezdzają bloczki i zaczynamy murować.
    Dotychczasowo poniesione koszty:

    Stal na fundament fi 6 170kg 493,00zł brutto
    fi 12 660kg 1742,40zł ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Yes, yes, yes!

    Te słynne słowa Marcinikiewicza...ehh.. no tak, mamy podpisane umowy z wykonawcami - murarzem i dekarzem...jestesmy w miarę zadowoleni z wyboru, z cen trochę mniej ale cóż, mamy nadzieję że za ceną pójdzie jakość. Za calą robociznę wyjdzie ok 70 000pln. Teraz szukamy kierbuda, ale myślę że do końca tygodnia temat się zamknie. W sobote mamy jechac do tartaku żeby kupić deski na bramę. Tak, mamy już zrobione ogrodzenie! ponad 100m ogrodzenia w 3 osoby w jeden dzień - jesteśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: cena, filigran, pozwolenie, stal Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Pozwolenie, wybór wykonawcy cd.

    W poniedziałek otrzymalismy pozwolenie na budowe. Teraz jakies 3 tyg bedziemy czekać na uprawomocnienie. Wczoraj równiez Pan K. zamontował nam skrzynkę RB i będziemy mogli przygotować sie do odbioru przez dostawcę prądu i podpisania z nim umowy. Dekarz wybrany, sprawa z murarzem jest jeszcze otwarta ale mamy nadzieje zamknąć się z wyborem do konca tego tygodnia.
    W najblizszym czasie musimy zamknąć sprawę KierBuda, wybrać wykonawcę WM i zacząć intensywnie myśleć o stawianiu ...
  5. ciag dalszy...

    Pozwolenie leży...w urzędzie...i czeka...nie moze zostac wydane bo również i w naszym przypadku (nie jestesmy odosobnieni), sąsiedzi nie odebrali listów ze Starostwa. Że jedna działka obok pusta, trzeba było sie natrudzic zeby ustalic wlasciciela lub jego miejsce zamieszkania, ale po wykonaniu kilku telefonów adres został ustalony. Wczoraj pojechałam do Mirkowa i zebrałam podpisy od brakującej rodziny. Tyle ze matka która również ma udziały w działce, jest za granicą...wybłagałam ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ciesielski, rekuperacja, silka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3