dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z182 Marty i Marcina

Witam

20 grudnia 2012r. staliśmy się posiadaczami 1228m2, wybraliśmy projekt domku Z182 z pracowni z500.

W trakcie 12-letniego wynajmu tej działki posadziliśmy kilka sosen i choinek, które teraz cieszą nasze oczy.

Zapraszamy do oglądania naszych zdjęć, zapisu relacji, itp.

  1. Oświeceni

    Wreszcie po roku od zamieszkania znalazłam czas na zakup oświetlenia zewnętrznego. Niestety przy robotach kostkowych ekipa przeciela nam kabel od oświetlenia, które miało być pod brzozami. Elektryk robi co może, ale ja już straciłam wszelką nadzieję na to, że kiedyś te drzewa będą podświetlane od spodu. Ehhhhh, a miało być tak pięknie...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000002.jpg
Wyświetleń:	604
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	416989

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000001.jpg
Wyświetleń:	453
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	416990

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image000000.jpg
Wyświetleń:	498
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	416991 ...
  2. Ogród cd

    Witajcie bobowie i bobinki.

    Wpis ku pamięci. Trawa wreszcie przypomina tę właściwą. Ehhhh ile przy niej pracy, podlewanie, podlewanie i jeszcze raz nawóz i takie tam. Niestety nie stać nas już było na automatyczne nawadnianie dlatego teraz dla relaksu i sportu, co by figura na wyglądzie nie ucierpiała, latamy z dwiema podlewaczkami. A zapomnij tylko podlać.... Uuuuuuu nieszczęście w postaci suchych plackow gotowe.

    Także zapraszam na małą fotorelacje ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Hity i kity - czyli wpis rocznicowy

    Mieszkamy już rok z kawałkiem, zatem żeby tradycji stało się zadość postanowiłam stworzyć wpis o hitach i kitach. Każdy projekt ma jakieś plusy i minusy.

    Zacznę od plusów
    - wysoki salon, w sumie to nasz wymysł, jesteśmy prekursorami tej zmiany w projekcie Z182 i zdecydowanie jest to plus plusów jaki mogliśmy sobie strorzyć
    - antresola czyli domowe biuro
    - pralnia, a raczej pomieszczenie na pralkę, powstało z podziału środkowej łazienki, nie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Pralnia, a raczej pomieszczenie na pralkę

    Postanowiłam zamieścić jeszcze zdjęcia naszego schowka na pralkę i inne domowe przydasie. Ciężko to nazwać pralnią ponieważ pomieszczenie jest naprawdę bardzo małe, ale niewątpliwie spełnia swoją zamierzoną funkcję. Mieści się w nim pralka, środki czystości, drabina, mop i kocia kuweta. Jest w nim również mały narożny zlew, jak się okazało bardzo przydatny chociażby do mysia kocich misiek

    Przypomnę, że pomieszczenie powstało z podziału mniejszej łazienki, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: pralnia, schowek, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Brakujące lampy

    Witajcie Bobowie i Bobinki.

    Udało mi się wreszcie zamówić brakujące lampy. Elektryk jest w trakcie ich montażu. W sobotę 14 lipca zamontował 11 oczek w podsufitce na zewnątrz, lampę w sypialni i brakującą nad stołem w jadalni. Reszta niebawem. Poniżej fotki.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180714_161349052.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	416319 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180714_161926319.jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	416320

    Cieszą oko. Ta w sypialni łudząco przypomina małe nocne lampki stojące na stolikach, a wbrew pozorom nie jest to nawet ...

    Updated 15-07-2018 at 17:29 by Nani (.)

    Tagi - katalog słów kluczowych: czarna tapeta, jadalnia, sypialnia, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 19