dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom szkieletowy "Polny"- projekt własny

  1. To już 3 latka

    3 lata mijają odkąd zamiaszkaliśmy w naszym szkielecie. Mogę śmialo potwierdzić, że wybór tej technologi mnie nie zawiódł. Są oczywiście minusy, jak to, że raczej unikam wieszania czegoś ciężkiego w ścianie, gdzie nie ma wzmocnień, albo to, że przez pierwszy rok było słychać jak dom pracuje. W końcu to drewno. Poza tym jest miło i ciepło, a latem chłodno, jeśli się o to zadba. Generujemy roczny koszt ogrzewania gazem na poziomie ok 2000 PLN na sezon, co wydaje mi się ...
  2. Lato a dom szkieletowy

    Upały się pojawiły. Dzisiaj na wyświetlaczu zauważyłem temperaturę w cieniu 32 stopnie, a w środku naszego szkieleciaka 24 które utrzymywały się do 15, potem temperatura doszła do 25,5 stopnia. Rano staramy się przewietrzyć dom chłodnym, porannym powietrzem, potem zamykamy szczelnie okna i zasuwamy rolety na 3/4 i ta technika pozwala nam cieszyć się normalną temperaturą podczas upałów.
  3. Zima a dom szkieletowy

    Przyszły przymrozki. W nocy robi się minus 1 stopień. Z ciekawości wyłączyłem wczoraj podłogówkę, grzejąc tylko górę. Zastanawiało mnie ile spadnie temperatura w salonie nie ogrzewanym przez noc. Wieczorem było 23 stopnie. O 6 rano 20,50.
    Dom szybko się nagrzewa. Po godzinie temperatura skoczyła do 22, a po dwóch wróciła na 23. Dla mnie rewelka. Faktycznie, to co mówili o domach szkieletowych jest prawdą.
    W lecie jest chłodny, co potwierdzę, a w zimie ciepły. ...
  4. Już mieszkamy 3 tygodnie

    14 maja bez żalu oddaliśmy w dobre ręce nasze małe mieszkanko.
    Obecnie mamy 4,5 razy większy metraż przestrzeni życiowej . Obecnie uczymy się domu i zapamiętywania co gdzie położyliśmy, aby się nie nachodzić za dużo. Pierwsze dni to była tragedia. Ciągłe poszukiwania tego i tamtego, jak to po przeprowadzce bywa.

    Widoki mamy iście wiejskie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Widok.jpg
Wyświetleń:	1060
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	263097

    Spokój i śpiew ptaków od poranka do nocy
    Jutro pojawia się ...
  5. Łazienki SOLID Michał Dzidek Bieruń Stary

    Co do współpracy z Panem Michałem to napiszę sama przyjemność.
    Przy doborze wyposażenia łazienek trzeba się naprawdę nagłówkować, co wybrać. I tu Pan Michał wykazuje się kreatywnością. Projekt gratis. Rabaty i pomoc w wyborze kafli, no i wykonanie. Uważam je za mistrzowskie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2163[1].jpg
Wyświetleń:	1361
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	263090
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2170[1].jpg
Wyświetleń:	967
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	263091
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2172[1].jpg
Wyświetleń:	1031
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	263092
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2173[1].jpg
Wyświetleń:	982
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	263093
    Podłączenie całego wyposażenia łazienek ...
Strona 1 z 9