dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

marjucha

  1. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Ciężko pisać, bo niewiele się dzieje.
    Pawełek rośnie, a od tygodnia zrobił się dużo spokojniejszy.
    Okazało się, że trzeba było przejść na mieszanki eliminacyjne i jest git.
    Pawełek ma już skończone dwa miesiące a wygląda tak:

    Poza tym robi się mapa do celów projektowych, aby można było zrobić projekt wjazdu.
    Mam nadzieję że do końca ...
  2. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Pierwsza warstwa wełny mineralnej na poddaszu położona.
    Zrobiła się rękami brata i jego kolegi, bo ja niestety zaganiany byłem.
    Przed świętami ekipa z firmy Domo , w której kupowaliśmy drzwi zamontowała drzwi wewnętrzne na parterze.
    Niestety jedną są do reklamacji, bo zaczęły łódkować, tj. ładnie przylegają do futryny na wysokości klamki, ale góra i dół już nie :cry:
    Nareszcie pomontowałem listwy przypodłogowe, które wcześniej były tylko ...
  3. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Praca na budowie wre :D
    Wziąłem się za poddasze.
    Pomocowaliśmy z bratem prawie wszystkie potrzebne uchwyty do profili pod k/g.
    Zaczęliśmy od wieszaków, bo cały stelaż pod k/g mocowany jest na wieszakach grzybkowych i po położeniu pierwszej warstwy wełny mineralnej między krokwiami nie byłoby jak tego zrobić.
    Teraz nadszedł czas na przejrzenie membrany dachowej i usunięcie ewentualnych nieszczelności no i kłaść wełnę trzeba będzie.
    Jak ją ...
  4. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    No i z bankiem sytuacja wyjaśniona. :D :D :D
    Nakręciłem się, bo ubzdurałem sobie że muszę oddać budynek do użytkowania do końca lutego, a że ze zjazdem się nie wyrobię to i budynku nie oddam.
    Na szczęście mam czas do października a więc na spokojnie sobie wszystko porobie.

    Zapomniałem napisać, że zamówiliśmy pozostałe drzwi na parter i w ten sposób na święta będziemy mieli już dół skończony :D
    I dobrze, bo w Boże Narodzenie ...
  5. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Oj, takiej długiej przerwy to chyba nie miałem. :wink:
    Dzisiaj Paweł o 15.25 kończy miesiąc :D
    Chyba nie muszę pisać, że odkąd się pojawił, to wszystko się zmieniło :wink:
    Już nic nie jest takie pilne jak było i mimo świadomości ile jest do zrobienia to często odpuszczam :wink: .
    Po wielkich bojach skończyłem w końcu zaciąganiu styropianem siatką i klejem.
    Druga warstwa na spokojnie wiosną.
    W niektórych miejscach łatwo nie było. ...
Strona 3 z 52