dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Dzisiaj w poludnie wyrwalam sie z pracy na wizyte kontrolna i wracajac z niej wstapilam do sklepu z tapetami i zamowilam 3 rolki do sypialni. Tapeta bedzie za lozkiem (kiedy beda meble to nie mam pojecia), jest w brudnej bieli, a na niej sa kwiatki drobne niebieskie wpadajace w granat. Jadac do sklepu mialam zamiar kupic inna, a wybralam inna. Tapety sa na zamowienie i rolka kosztuje 102 zl (malo zawalu nie dostalam), a ja potrzebuje 3 rolki ze wzgledu na wzor, bo gdyby nie trzebabbylo laczyc wzoru ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Slubny dzisiaj dostal opiernicz :evil: dwa dni temu skrecil piec, bo wiosna przyszla (nie zaowazyll, ze tylko kalendarzowa) i temperatura z 25 stopni (tak mielismy cala zime) spadla do 21 :o .
    Wczoraj po kapaniu zalozyc musialam ocieplana pizame i grube skarpety, w ktorych spalam. Pierwszy raz od przeprowadzki w domu mielismy 21 stopni i dla mnie jest to lodownia, zmarzlam strasznie.
    Dzisiaj rano zanim wstalam maz wszystko podkrecil na piecu tak jak bylo i od razu przyjemniej w domku ...
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Podbitka zaczeta :P , w gospodarczym jest zrobiony przod, tyl i jeden szczyt. Mojemu zonciusiowi zajelo to 2 dni (oczywiscie samo zakladanie podbitki, bo laty byly zamontowane jesienia).
    Do konca bylam zakrecona i nie wiedzialam czy kupic gladka grafitowa, grafitowa w strukture drzewa czy zloty dab ze struktura pod kolor okien.
    Kupilismy gladki grafit i musze powiedziec, ze z wyboru jestesmy bardzo zadowoleni :P . Podbitka zgrala sie kolorystycznie z blacha, rynny tez mam juz wybrane ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Podbitka nawet nie jest ruszona :cry: , u nas ciagle pada snieg na przemian z deszczem i wieje halny :evil: .
    W sobote mam zamiar sie wybrac w poszukiwaniu firan lub zaslon do salonu.
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj bylam tak przejeta podbitka, ze zapomnialam napisac o roslinkach.
    Zakupilismy kolejne cebulki kwiatow, nasiona warzyw :roll: , bedziemy miec ogrodek warzywny (sama nie wierze w to co pisze :o ), a w nim bedzie:
    marchewka
    por
    seler
    pietruszka
    koperek
    fasolka zolta
    groszek zieloby
    rzodkiewka
    szczaw
    salata
    ogorki
    Chcemy miec warzywka ale tylko na lato, wiec posadzimy male ilosci. Zima bedziemy nadal ...
Strona 11 z 65