dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Moj nowy zegar




    Stara odnowiona maszyna



    Serwetko, z prawej strony tv bedzie stala jakas fajna lampa

    ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    MAMY PODBITKE!!!!


    Co prawda dopiero kupiona, czeka n a zalozenie ale w koncu jest :P ! Niby to tylko podbitka ale po tak dlugim czekaniu ciesze sie strasznie :P !
    Pokupilam sobie dzisiaj serewtki szydelkowe (mam teraz manie ozdob szydelkowych :roll: ) i jak juz sa serwetki to teraz zaczne kupowac dodatki typu lampa stojaca, wazony, kwiaty itd.
    Fotki serwet porobione ale wkleje pozniej, bo aparat laduje sie.
  3. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj zakupilam zegar drewniany stylizowany na stary, mial stac na maszynie do szycia ale po powrocie z zakupow i przymiarce okazalo sie, ze jest za maly i maz postawil go na komodzie z lustrem, ktora stoi w hollu na wprost wejscia do domku. Pasuje idealnie :P i jast sliczny, musze jedynie dokupic jakas serwetke, bo jak stoi bezposrednio na beblach to tak golo wyglada.

    Wczoraj zakupilam (za zonciusia przyzwoleniem) cebulki kwiatow (zolte, fioletowe i biale) oraz 16 sadzonek bylin. ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Z nowych rzeczy w domku to przybyla nam w salonie odnowiona stara maszyna do szycia, na ktora kupilam serwte szydelkowa taka jak w kuchni tylko mniejsza, zrobie fotke to pokaze :P .
    Zastanawiam sie nad firanami do salonu, do swiat bym chciala je miec ale dupska nigdzie nie chce mi sie ruszyc zeby sie rozejrzec, wiec nie wiem czy na swieta bede wisiec, musze tez wybrac karnisze.
    Kolo domu blocko, za domem woda po kostki, musimy kupic ziemie i jeszcze raz posiac trawe, bo nasz dzialka ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Nie pokazywalam jeszcze domku dla naszego Leosia, domek stoi juz dwa msc, a Leos jeszcze ani razu do niego nie wszedl nie mowiac juz o lezeniu w nim :evil: .




    ...
Strona 12 z 65