dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Dzisiaj mieli zaczac klasc blache ale nie zaczeli :evil: :evil: , po poludniu dzwonili i powiedzieli, ze nie wiedza czy zaczna jutro czy w srode. Cos mi sie wydaje, ze jutro tez ich nie bedzie. Jezeli jutro zadzwonia, ze chca zaczac foliowac od srody to powiem im, ze maja przed swietami nie zaczynac tym bardziej, ze dopiero wracaja do pracy po Nowym Roku.

    No a teraz najlepszy numer, cieslom zapomnialo sie polozyc w budynku gospodarczym strop :roll: . Okazalo sie, jak do nich zadzwonilam, ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj byla u mnie akcja pierniczkowa, pierniczkow wyszlo 140 sztuk, a robilam je z synusiem i moja siostra studentka, ktora przyjechala specjalnie z Poznania robic pierniki.

  3. Dziennik mag - Irysek.

    W piatek ciesle zakonczyli prace, a oto efekty.
    Wywiazka na budynku gospodarczym:

    Domek z kominem


  4. Dziennik mag - Irysek.

    W poniedzialek ciesle skonczyli dom, wczoraj nie robili, bo caly dzien lalo. a dzisiaj zaczeli gospodarczy. Murarze podmurowuja szczyty, musialam z tego powodu dokupic suporeks, ktorego mi zabraklo :evil: , Dzisiaj zamowilam kregi na row o srednicy 40cm, a na wysokosc 100cm. Musialam zamowic 30 sztuk, po 50zl za sztuke. Wplacilam tez pierwsza rate na prad, ktory mam nadzieje, ze w styczniu mi podlacza. Jutro mam zamiar odetchnac od budowy i wybieram sie po pracy na zakupy przedswiateczne (nie mam ...
  5. Dziennik mag - Irysek.

    Obiecane zdjecia!
    Domek od przodu

    Strop

    Sufit w salonie

    Wykusz w kuchni
Strona 51 z 65