dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Dzisiaj zadzwonil mi pan od dachu i poinformowal, ze w najblizszy poniedzialek wchodza mi z dachem :P :P :P ! Ucieszylam sie bardzo ale tylko przez chwile, bo za moment uswiadomilam sobie, ze zaraz w ten sam dzien bede musiala im wplacic na material, ktory przywioza na dzialke. Oni mnie nie znaja i chca kasowac za material stopniowo w momencie wjazdu do nas na budowe. Za robocizne skasuja jak juz wszystko bedzie gotowe. No i powstal maly problem, bo spodziewalam sie ich pod koniec przyszlego tygodnia ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    Pytalam kilka osob, ktore wymienialy okna aby wyrazily swoje opinie na temat uzytkowanie zakupionych okien, tylko ze kazda z tych osob miala okna innego producenta i znowu trafilam do punktu wyjscie. Od dawna nastawialam sie na okna z Pomorskiej Fabryki Okien tylko, ze w opstatnim czasie uslyszalam kilka negatywnych uwag na temat okien pcv z tej firmy, wiec tym oto sposobem jestem w punkcie wyjscie.
  3. Dziennik mag - Irysek.

    W poniedzialek 4 grudnia mieli mi wchodzic z dachem ale raczej jest to nierealne :evil: . A dlaczego? Ano dlatego, ze dach mialam umowiony na polowe listopada, a u nas byl poslizg z murami i jak chcieli mi zaczynac dach to ja jeszcze bylam daleko w polu. No i dachowcy poszli na inna budowe i teraz musimy czekac na swoja kolejke, az skoncza zaczeta budowe. Do swiat mam miec niby :roll: dach zrobiony, a ze ja jestem z natury "w goracej wodzie kapana" i wszystko musze miec na wczoraj, wiec ...
  4. Dziennik mag - Irysek.

    Zapomnialam dodac, ze fuga jest w kolorze grafitowym pod kolor dachu.
  5. Dziennik mag - Irysek.

Strona 53 z 65