dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ArtMedia

  1. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    ...znalazłem chyba konkretną firmę, przyjdą dopiero po 20 sierpnia :-( i są dwukrotnie drożsi. Znów okazuje się, że "tanie mięso psy jedzą"...
    C.D.N.
  2. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    ...w sobotę ekipa od suchych tynków stwierdziła po trzech dniach pracy, że jednak nie potrafią tego robić i sobie poszli. I całe szczęście. Nie potrzebujemy więcej patałachów.
    C.D.N.
  3. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    No i posadzki wylane. Jestem pod wrażeniem szybkości i dokładności. Kolejna profesjonalna ekipa na tej budowie. Zaczęli o 13:00 skończyli o 18:00 zalewając 138 m2 posadzki równiutko "jak spod igły"...
    C.D.N.
  4. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    Oj dużo, dużo w sumie za dach zapłaciłem... W sumie 12tys. za robociznę! Krycie dachu ok. 2000, rynny też tak samo, najdrożej wyszły obróbki i podbitki i inne drewniane duperele... Szczegóły umieszczę na stronce, ale pewnie dopiero jak się wprowadzimy, czyli po wakacjach...
    A na razie siedzę sobie na budowie z laptopem i sypię z HiSpeed-a w oczekiwaniu na ekipę posadzkarzy. Mieli byc o 8:00 a mamy juz prawie 12:00! Oczywiście jak zwykle, rozbili się, coś tam nie zdążyli ...
  5. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    Garaż przygotowany do zalania posadzki. Na poddaszu robię instalację c.o. i c.w.u. Prawie zrobiłem, jeszcze tylko podłogówka w łazience i dwa podejścia c.w.u.
    Panowie od posadzek, już drugi raz umówili sie na zalanie posadzkiw garażu i nie przyszli. Nie odbierają też telefonów. Zmieniam panów...

    C.D.N.
Strona 2 z 7