dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gryfpc

  1. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

  2. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    6 lipiec 2006 r.

    OJ, DZIAŁO SIĘ DZISIAJ, DZIAŁO!!! :D :D :D

    Byłem na budowie od 7:00 do 11:00, ale niestety nie wziąłem ze sobą aparatu! :lol: :oops: Ja, o tej nocnej porze ;) niestety jeszcze słabo kontaktuję, więc po prostu zapomniałem!!! Ale w drodze do Krakowa, wstąpiliśmy jeszcze na naszą budowę o godz. 13:00. Oto rezultaty (ze względu na dzisiejszą liczbę fotek, wklejam miniaturki - klikajcie , aby powiększyć):

    ...
  3. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    5 lipiec 2006 r.

    Przyjechało 8 palet naszej dachówki!!! :D :D :D To na razie tylko część, ale...




    Ekipa też dotarła:




    Kubuś już się nie może doczekać, kiedy zaczną stawiać dach!!!




    ...
  4. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    29 czerwiec 2006 r.

    Przewoziliśmy ze Staszkiem, Dagmarą i Mateuszem, drewno na więźbę - uff, skwar, ciężar i duchota. W sumie zszedło nam na to cały dzień, a było do przewiezienia raptem nieco ponad 10 m3 :oops: :lol: Ale najwięcej czasu poświęciliśmy na segregację poszczególnych elementów i układanie odpowiednio sztapli (chyba tak to się nazywa :oops: ) drewna. W międzyczasie, przyjechał też do nas Pan od tynków gipsowych. Bardzo "fachowy", pochwalił ...
  5. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Przepraszam za moją niesłowność!!! :lol: :oops: Nadrabiam zatem moje zaległe obietnice i z ogromną chęcią prezentuję Państwu fotki naszej flory:

    Zacznijmy zatem od tych najmniejszych - seria nosi przewrotny tytuł: "Ładne Kwiatki..." ;)







    ...
Strona 11 z 29