dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kaizen

  1. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Mija 88 dzień kalendarzowy od rozpoczęcia budowy (24 dzień prac).
    Skończone i wypoziomowane szalowanie stropu i wysmarowane olejem do szalunków. Zalane słupy.





    Kończenie szalunków schodów na ganek. Do końca dnia pewnie zostało to dokończone i zrobiony szalunek schodków na i tarasu.
    ...
  2. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Mamy dwie oferty okien już od jakiegoś czasu. Pod wpływem pewnej dyskusji na FM postanowiłem jeszcze zobaczyć co ma do zaoferowanie lider rankingu oknotest. W Piasecznie jest przedstawiciel tego producenta - http://www.pro-house.pl/
    Chciałem wysłać prośbę o ofertę załączając zestawienie konkurencji, żeby coś podobnego zaoferowali - a tu ani formularz na stronie nie umożliwia dołączenia PDFa, ani e-mailem się nie chwalą. Więc zadzwoniłem, przez telefon otrzymałem adres e-mail. ...
  3. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Bez sensu to liczenie dni kalendarzowych. A robocze łatwo pomylić. W grudniu było 9 dni roboczych. Dzisiaj (patrząc na zegarek) mamy trzeci dzień roboczy trzeciego tygodnia. Czyli wczoraj (wtorek) był 21 dzień roboczy budowy. I to był wiekopomny dzień. Bardziej jednak to przemówi do wyobraźni - 85 dzień kalendarzowy budowy, lepsza połowa po raz pierwszy nawiedziła plac budowy

    Ale po kolei.
    W poniedziałek przyjechały wynajęte szalunki na strop. Zaczęło się szalowanie nie ...