dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Miało być z92, a wyszło indywidualnie.

  1. Poziom zero minus jeden gotowy (podłoga piwnicy)

    Czwartek 28 kwietnia możemy uznać jak na razie jako najtrudniejszy dzień budowy.

    Firma mająca dostarczyć piasek do zasypania fundamentu o 7:50 poinformowała, że niestety ale zepsuło się auto i nie dostarczą piasku, a dostawa była planowana na 8:00. Na szczęście po paru telefonach udało się załatwić transport z innego miejsca, który miał być o 9:30. Niestety przyjechał spóźniony godzinę. W tym czasie chłopaki wraz z koparkowym czekali.

    Jak ...

    Updated 29-04-2016 at 14:22 by JarekMad

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Ławy fundamentowe.

    Dziś zostały wykonane ławy fundamentowe w wersji supermocne. Mam ku temu swoje powody, kiedyś na moich terenach była kopalnia i o ile nie jestem zobligowany do wzmacniania tego elementu to wolałem ławę zrobić mocniejszą niż powinienem. Nie są to powszechnie znane szkody górnicze.

    Chudziak plus 16 kubików betonu B25, wymiar 40x50 cm.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160415_172728.jpg
Wyświetleń:	149
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	353024

    Po wykonaniu ścian fundamentowych podsumuję koszty.
  3. Fundament: Rozpoczęcie budowy.

    Dziś o 7:00 przyjechała ekipa i koparka.
    Powstał też nowy folder ze zdjęciami, który będzie na bieżąco uzupełniany: https://goo.gl/photos/nVNKUgdUtpDaAQi29
  4. Miało być z92, a wyszło indywidualnie.

    Witam w moim dzienniku budowy. Zdjęcia zamieszczać planuję na tym zasobie:
    https://goo.gl/photos/DiFuCowA3U6rM9aA9

    Mieszkamy aktualnie w Czeladzi w składzie: Ja i żona plus 2-letnie bliźniaczki.

    Działka jest położona w Wojkowicach (25km na północ od Katowic) i ma około 1300 metrów kwadratowych.

    Planuję wybudować coś ala z92 z pracowni z500. Niestety po przeanalizowaniu zmian, które chce wprowadzić okazało się, że ten projekt też nie ...

    Updated 23-11-2015 at 13:28 by JarekMad

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 3 z 3