dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar goja74
    Witam fanów Z-etki
    Projekty tego biura są bardzo ciekawe stąd i nasz wybór
    I mogę tylko dodać, że my budujemy przy pomocy "obcych" rąk ale jakimś cudem mieścimy się w kosztorysie przygotowanym przez biuro. Tylko okna wyszły nam drożej ale z racji, że drewniane i trzyszybowe.
    Życzę powodzenia w budowaniu (i stalowych nerwów, bo mogą się przydać )
  2. Avatar Artur i Lidia
    Zobaczyłem Twój wpis, a dokładniej wizualizację Z7 35 . Zbudowaliśmy z żoną właśnie według tego projektu, więc będę kibicował tej budowie. Trochę o tym w naszym blogu.
  3. Avatar mother_nature
    Netbet dzięki za odwiedziny i kolejny dobry pomysł

    Zatem ogłaszam wszem i (pchłem ) wobec: kontynuacja niniejszego dziennika odbywa się tutaj

    PS. Zrytą psychę to ja już wcześniej miałam, ale fakt, dołożyłeś co nieco
    Updated 08-12-2014 at 09:18 by mother_nature
  4. Avatar netbet
    ...czyli znowy jestem odpowierdzialny za "namawianie" i zwichniętą psyche inwestora
    przywykłem.

    ... będę zaglądał i podpatrywał.... a co!

    pozdro
    NETbet

    p.s.
    nie pisz dziennika w blogu !!! pisz normalnie w dziale...
    w przypadku jakiegoś "zgrzytu" szybko dostaniesz rozwiązanie...
  5. Avatar mother_nature
    Nani, właśnie doczytałam, że pół roku czekaliście na pozwolenie Masakra!
  6. Avatar Nani
    Domek macie bardzo prosty i naprawdę tani w budowie, jeśli sami sobie życia nie skomplikujecie, tzn. nie będziecie za dużo zmieniać w środku, to naprawdę dacie radę. My też budujemy dom z pracowni Z500, też jest prosty. Także trzymam kciuki i "do zobaczenia".
  7. Avatar mother_nature
    Nani masz rację. Bez tej działki marzenia o własnym domu musiałyby zostać marzeniami.

    Ditomasso - mamy. Szukałam takiego projektu, żeby adaptacje jak najmniej kosztowały. I tak nie obędzie się bez drobnych zmian
  8. Avatar ditomasso
    Oj, widzę, że projekt już macie
  9. Avatar ditomasso
    Powodzenia w wyborze projektu!
  10. Avatar Nani
    Będę głosem tych co niestety, ale na działkę musieli wydać po ok. 100 tys.zł !!! Więc Dziewczyno ciesz się z tego co masz, bo zapłaciłaś za to wszystko marne grosze w porównaniu do tego co wydaliśmy my - ludzie bez hektarów, babciów, cioców, wujków itp., którzy chcieliby nieco swoim ziem oddać w "dobre ręce".

    A tą zaoszczędzoną stówkę wydasz na swój piękny własny domek
  11. Avatar mother_nature
    Dziękuję za ciepłe słowa, Wam również życzę wszystkiego dobrego i prostej drogi w dążeniu do pięknego celu - własnego domu
  12. Avatar dziub
    Witam,
    Też buduję systemem "mocno" gospodarczym. Lekko nie ma muszę przyznać
    Ale warto. Satysfakcja gwarantowana.
    Powodzenia.
  13. Avatar jarecki1106
    Witam, u nas stan surowy robiła firma, reszta należy do nas. Życzymy powodzenia, wytrwałości i satysfakcji, którą będziecie na pewno będziecie mieć. Trzymamy kciuki- POWODZENIA
  14. Avatar daria-k
    my też własnymi siłami budujemy, także tym bardziej trzymam kciuki i powdzenia