dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dabell

  1. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Kilka zdjęć z wczorajszego dnia - udało się uchwycić kolor dachu w pełnym słońcu:


    Przy podejmowaniu decyzji o zakupie dachówek, za pierwszym razem kiedy oglądałam Bogena było pochmurno i przed deszczem - kolor dachówki wydał mi się zdecydowanie za ciemny. Właścicielka hurtowni zapewniała mnie, że ona ...
  2. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Trochę zdjęć:



    Było bardzo pochmurno przed wieczorną burzą i wichurą, więc kolor nie jest taki jak jest :-). Wyszedł bardziej czarny niż czekoladowy. ...
  3. Pistacjowy zawrót g?owy :-) - dziennik Dabell

    Po nocnej burzy i prawie huraganie, który przeszedł nad naszym domkiem, smutnie pożegnaliśmy nasz blaszany garaż :( . Został zmieciony z ziemi, boczne ściany z blachy pozrywane, pogięte, konstrukcja powyginana - wygląda jakby tir :roll: po nim przejechał . Poprosiłam p. Piotra o uporządkowanie teremu i pozanoszeniu szczątkowych materiałów do domu. Dobrze, że za chwilę będą okna i dom zamknięty. Szok.
    Najważniejsze - dom i dach jest w całości !!!

    Dzisiaj ...
  4. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Wichury w ostatnim tygodniu pokrzyżowały plany naszym dachowcom. Jedna połać dachu była już na początku poprzedniego tygodnia gotowa pod dachówkę (folia, łaty i kontrłaty), na drugiej ułożyli jedną płachtę folii i więcej nie byli w stanie robić bo by ich zmiotło z dachu :-? .
    Za to ekipa budowlana jak zwykle zresztą :lol: , pracowała bez zarzutu - w sobotę ściany działowe poddasza stanęły już na gotowo :P . W międzyczasie wylane zostały fundamenty pod taras, ...
  5. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    04.01.2007r.

    Chwalę się 8), tak nasz domek wyglądał dziś po południu:


    Jutro kończą konstrukcję, potem montaż nadbitki i następnie dachówka :P . Do połowy stycznia daszek będzie jak ta lala :lol: (z uwzględnieniem ...
Strona 11 z 16