dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dabell

  1. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Zmierzamy ku końcowi, powoli ale zmierzamy...
    Zwolniliśmy tempo, bo zdołowała nas gazownia. Zgodnie z umową powinniśmy mieć gaz podłączony do września, a dopiero we wtorek dostali pozwolenie na budowę na sieć gazową w drodze gminnej i przyłącze w naszą stronę w drodze wewnętrznej. Mamy nadzieję, że do grudnia uda się im wykonać sieć razem z naszym przyłączem na działce. W związku z tym poważnie zastanawiamy się nad przeprowadzką na wiosnę, ponieważ gaz jest ...
  2. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Nasza ścianka kolankowa ma ok. 115 po wylewkach, u Ciebie będzie ok. 120cm. Geberit jest pod ścianką , ale odsunięty od niej ok. 30cm. Ustaliłam to podczas prób z hydraulikami, tak żeby osoba 180cm mogła swobodnie stać przed WC :-). Stawaliśmy na stopniach małej drabinki, tak by symulować :-) wylewkę i w ten sposób określiliśmy odległość od ścianki.
  3. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Dowiedziałam się, że wybrana wanna właśnie jedzie do Wrocławia (kupujemy armaturę w Tadmarze) - owalna CLARISA z Koła - wymiary180*85.

    Mieliśmy zamówioną Ego owalną - też z Koła, ale jak przyjechała okazało się że nie jest taka jaką chcieliśmy, więc ją wymieniamy.
  4. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Pokażę coś na co zachorowałam, ale nie wiem czy ze względów finansowych sobie sprawimy (i nie chodzi o tego pana na zdjęciu :lol: 8) ):
    Freehander system natryskowy Grohe do natynkowego montażu ściennego nr kat. 27004 (więcej informacji : tutaj )


    Mamy dużą kabinę na górze i byłoby super mieć taki wynalazek, bo wiem, że częściej będziemy używać prysznica.
  5. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Kilka zdjęć naszej koteczki (mam nowego hoopla :-) ale tym razem pozabudowlanego :lol: 8) ):


    Piękna jest - prawda? :-)

    Stwierdziliśmy ...
Strona 3 z 16