dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar yaro86
  2. Avatar Bejaro
    Jeśli osobne PnB to dziennik osobny a kierownik jaki chcesz byle z uprawnieniami
  3. Avatar PacMan1988
    Cytat Napisał Bejaro
    Jeśli mogę podpowiedzieć jeszcze jedno ,trzeba mieć jeszcze kierownika budowy z uprawnieniami do gazu.Ja miałam jedno pozwolenie dom i wew.instalacja gazu i przy zgłaszaniu rozpoczęcia budowy musiałam pisać oświadczenie że przed przystąpieniem do robót gazowych zgłoszę kierownika z tymi uprawnieniami bo mój nie miał trzeba było dodatkowo latać z papierami...

    Wielkie dzieki za podpowiedź Bede musiał zapytać swojego kierownika czy ma takie uprawnienia bo rozumiem że musi byc to wspisane do dziennika budowy domu czy moze jest jakiś oddzielny dziennik na budowę tej instalacji i wtedy może być kierownik np z firmy która będzie wykonywała mi ta instalację i on wypełni mi papiery ????

    Pozdrawiam
    J&M
  4. Avatar Bejaro
    Jeśli mogę podpowiedzieć jeszcze jedno ,trzeba mieć jeszcze kierownika budowy z uprawnieniami do gazu.Ja miałam jedno pozwolenie dom i wew.instalacja gazu i przy zgłaszaniu rozpoczęcia budowy musiałam pisać oświadczenie że przed przystąpieniem do robót gazowych zgłoszę kierownika z tymi uprawnieniami bo mój nie miał trzeba było dodatkowo latać z papierami...
  5. Avatar Nani
    "Pakt z szatanem" heh dobre. Wydatki, hmmmm to dopiero początek góry lodowej Ale mieszkanie we własnym domu jest bezcenne.

    Powodzenia