dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

homedecorating

  1. Aktualny stan mieszkania

    Po świętach rozpoczynają się prace wykończeniowe.
    Mam już wybrane materiały - kafelki do kuchni, łazienki, panele podłogowe, wanna i umywalka do łazienki, armatura, fugi. Budżet nie mógł przekroczyć 10k. Wymagało to sporo kompromisów, ale się udało.
    Aktualnie mieszkanie wygląda tak jak na zdjęciach poniżej, ale już jutro zacznie się wyłaniać wybrany przeze mnie styl - skandynawski urządzania wnętrz

    kuchnia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	868
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	311865 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: stan developerski Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. lepsze jest wrogiem dobrego

    Skorzystałam z uprzejmości kolegi, który potrafi obsługiwać programy do projektowania wnętrz i rozważałam alternatywne w stosunku do zaproponowanego przez developera aranżacje mieszkania.
    Nazwa:  wariant1.jpg
Wyświetleń: 887
Rozmiar:  89,1 KB


    Nazwa:  wariant 2.jpg
Wyświetleń: 881
Rozmiar:  88,9 KB


    Nazwa:  wariant 3.jpg
Wyświetleń: 892
Rozmiar:  89,7 KB

    Ciekawym pomysłem było wyburzenie ściany pomiędzy przedpokojem a salonem, aby uzyskać większą przestrzeń, ale ostatecznie odrzuciłam ten pomysł.
    Kuszące było ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: aranżacja, projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Po skandynawsku i po taniości

    Urządzanie wnętrz to moja pasja. Nie posiadam żadnego wykształcenia w tym kierunku. Jednak właśnie ktoś bliski powierzył mi urządzenie niewielkiego mieszkania. Całą wiedzę w temacie aranżacji i dekoracji wnętrz zdobyłam przez ostatnie kilka lat. Zaczęło się banalnie - od budowy własnego domu. A zostało do dziś. Mając wówczas świadomość że urządzam moje docelowe lokum, a fundusze jakimi dysponowałam były ograniczone, bardzo zaangażowałam się w optymalne rozmieszczenie ...