dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

lola

  1. dziennik loli

    Z tym moim hasłem watek wyzej to trochę przesadziłam (lubie budowac swój dom). Na razie czekamy na pozwolenie i z prawdziwa budowa nie mielismy jeszcze nic wspólnego. No ale przygotowania juz jakies są - mam tu na mysli i nastawienie psychiczne i małe porzadki na działce. W listopadzie wyrwalismy stare krzewy ałyczy, które rosły wkoło naszego siedliska i sąsiad "przejechał bronami" teren w celu wyrównania. Dokonalismy tez gruntownej przymiarki domu do gruntu, tj. zaznaczylismy ...
  2. dziennik loli

    Zaczęłam od radjestetki a przecież najwazniejszy jest dom.
    A więc budowę będę miała za płotem. Domek będzie miał 160 m2, bedzie prosty w kształcie litery L, z dwuspadzistym dachem , bez piwnicy. Garaz bedzie osobno.
    Największy problem mielismy z zarzadem dróg, gdyz nie chcieli dac nam drugiego zjazdu na działkę. W-g prawa moze być tylko jeden zjazd na jedna działkę z drogi powiatowej. No ale po wnikliwym przeanalizowaniu znaleźlismy na nich chwyt, tj. bezpieczeństwo ...
  3. dziennik loli

    POstanowilismy z mężem, że aby chociaz coś było pięknie, to wynajmiemy radjestetkę do pomiarów cieków. Oczywiście bylismy pewni, że na naszej działce nic nie ma. A tu kolejny cios w plecy. Cieków tyle, że nie będzie w domu żadnego pomieszczenia bez żył. Teraz myślimy o jakis odpromiennikach itd. Nie korzystajcie z usług radjestety !!!LEPIEJ ZYĆ W NIEŚWIADOMOŚCI!!!!
Strona 2 z 2