dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

B.Art

  1. B.Art i Lidex buduj?

    Ale ten czas leci, a domek pomału się buduje. Tynki skończone wyszły ekstra, poprawki będą później po parapetach i poprawkach elektrycznych. Trzeba tylko odszukać zatynkowane kable :wink:
    Razem z tynkarzami pracowali murarze od donic i cokołow, niestety po swojemu - więcej picia i rozbierania źle położonych cegieł niż ich murowania plus kupa niepotrzebnych nerwów. Prawie skończone; wracają w sobotę tym razem z majstrem, bez niego jak bez ojca :wink:

    ...
  2. B.Art i Lidex buduj?

    Tynkarzy reklamowano mi jako fachowych i solidnych i póki co tak właśnie jest.
    W jeden dzień zagruntowano wszystkie ściany, a drugiego dnia były już otynkowane pokoje na piętrze pierwszą warstwą. Majster zapowiedział, że skończą do przyszłego czwartku, czyli tydzień po rozpoczęciu prac.


    robota wre


    pokoik na piętrze
    ...
  3. B.Art i Lidex buduj?

    I tak minął kolejny miesiąc od ostatniego wpisu. Prace cały czas się posuwają do przodu. Po zakończeniu instalacji hydraulicznych i gazowych za robotę wziął się nasz generalny wykonawca - w końcu zaczął robić dach. Oczywiście zgodnie z tradycją większe prace robi wtedy kiedy ja akurat wyjeżdżam, nie inaczej było tym razem. Miałem dłuższy wyjazd zagraniczny i zaraz przed nim przyjechał pan Henryk i poinformował, że zaczyna robić dach. Jak wróciłem był już zrobiony ...
  4. B.Art i Lidex buduj?

    I zaraz po oknach i bramie do pracy przystąpili hydraulicy i położyli instalacje wodną i CO. Równocześnie, żeby wszystko było gotowe przed tynkami umówiliśmy gazownika i instalację odkurzacza centralnego.
    Wszystko to działo się już na początku października. Okazało się, że specjaliści robią to wszystko szybko i sprawnie - i lepiej umawiać do konkretnych prac specjalistyczne ekipy - nasz wykonawca stanu surowego przyzwyczaił na do wiecznego na niego czekania i wszystko ...
  5. B.Art i Lidex buduj?

    Ho ho, już minął ponad miesiąc od poprzedniego wpisu. Trochę sie od tego czasu na budowie ruszyło. Mieliśmy problemy z ekipą dachową, a że wszystko w zasadzie podporządkowane było przykryciem budynku to bardzo nas stresowało.
    Ale jakieś dwa tygodnie temu zaczęli i robota choć pomału to jednak idzie.
    W międzyczasie nie "zasypialiśmy" gruszek w popiele. Na początku października zamontowaliśmy nasze szare energooszczędne okna. Wyglądają naprawdę ładnie, ...
Strona 3 z 8