dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Leśnych domek pasywny

    Dawno dawno temu... uzupełniałam ten dziennik, został strasznie zaniedbany. Ale mam postanowienie poprawy.
    Mimo, że w dzienniku niewiele się działo sporo się wydarzyło na budowie. Niestety prace idą wolniej niż zakładaliśmy, głównie niestety przez pogodę, zwłaszcza niemiłosierne upały.

    No to w skrócie co się wydarzyło: 03.08 na budowie pojawiły się dwa tiry z zapasem betonu komórkowego Termobet.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bloczki komórkowe, ściany, termobet Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Leśnych domek pasywny

    Mamy stan "0"!! dziś beton został wylany.
    Pogoda całkiem, całkiem - po fali upałów akurat mamy trochę deszczu. Teraz trzeba poczekać aż się beton zwiąże i rozpoczniemy murowanie.

    I trochę zdjęć:


    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta fundamentowa, stan zero Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. zbrojenie cd

    Może na pierwszy rzut oka nie widać, ale zmiany są

    Tak to wyglądało jeszcze w środku tygodnia, nasz zazbrojony garaż


    I kilka fotek z wczorajszego, jakże owocnego dnia (wiadomo, inwestorka pojawiła się na budowie, to i prace idą szybciej )
    A tak po prawdzie to kończyliśmy ostatnie przygotowania przed zalaniem betonu, ...
  4. zbrojenie cz1

    U nas aktualnie kręcimy zbrojenie
    nawet Inwestorka we własnej osobie wczoraj w ponad trzydziestostopniowym upale miała okazję zbroić płytę.
    Przy pierwszych 10 pętelkach radość z nowego zajęcia, około 30 pętelki satysfakcja - jest już zbrojenie, sami własnoręcznie zbroimy płytę, 50 pętelka - dochodzę do wprawy, wprawdzie ręce, kark, plecy bolą, ale coraz lepiej mi idzie..., setna pętelka - kiedy, k... będzie koniec tego kręcenia!!

    I trochę ...
  5. rzuty

    I jeszcze wrzucam rzuty parteru i piętra. Dom jest z użytkowym poddaszem, prostokątny z dwuspadowym dachem. Bardzo podobny do stodoły sąsiada widocznej czasem na zdjęciach

    Parter:


    piętro:
Strona 1 z 3