dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Mamy PNB... znaczy przyjęli zgłoszenie

    Mamy PNB po trzech miesiącach od zaczęcia pracy przez naszego Pana architekta dostaliśmy taką wiadomość : ''Otrzymałem informację ze Starostwa Powiatowego, że projekt wykonano prawidłowo i 07.08.2015 mogę zgłosić się po potwierdzenie uprawomocnienia się zgłoszenia''. Teraz tylko zaczekać troszkę i można działać . Ogólnie plan jest taki żeby wykonać stan ''0'' jeszcze przed zimą pod koniec września, o ile zdobędziemy materiały bo nie rozumiem dlaczego firmy ...
  2. ... zagospodarowanie działki

    No i jeszcze zagospodarowanie naszej działki może nie największej ale dla nas w sam raz Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150702_133430.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	101,6 KB
ID:	322882

    No i w tym tygodniu nas Pan architekt składa papiery o pozwolenie
  3. Rzuty naszego domku :)

    Jak wspominałem wcześniej poniżej rzuty naszego domku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	magnus_rz01.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	25,4 KB
ID:	322880Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	magnus_rz02.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	30,2 KB
ID:	322881

    Garaż musieliśmy skrócić żeby zmieścić się na naszej działeczce o 160cm, będzie taki garaż na 1,5 samochodu . Plan jest taki żeby po prostu mieć więcej miejsca niż w standardowym garażu jednostanowiskowym na jakieś narzędzia itp no i sypialnia powyżej również będzie dość obszernych rozmiarów
  4. Zacznijmy od początku

    Witam wszystkich forumowiczów

    Postanowiłem założyć tego bloga z tegoż powodu iż jakiś czas temu w głowach mojej i małżonki zrodził się świetny pomysł a mianowicie budowa własnego domu w Polsce
    Od prawie 10 lat mieszkamy za granicą i za każdym razem kiedy byliśmy na wakacjach w Polsce odzywał się ten wielki sentyment i to poczucie że to jednak tu jest nasze miejsce dla nas i dla naszych małych łobuzów . Tak też więc zaczęliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: archetyp, budowa samemu, magnus Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum