dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anisia3

  1. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Dwa dni temu zaczęła się robić moja prawdziwa kuchnia. :D :D :D
    Za jakieś dwa, trzy tygodnie będę miała co pokazać. I wrócę pewnie wtedy do wyliczeń kosztów łazienki. Teraz trochę nie mam czasu ani siły.
    Aha, na wszelkie pytanie dotyczące budowy i wykończeniówki odpowiadam wyłącznie w komentarzach. Znudziło mi się pisać po raz setny na priv to samo. I to przynajmniej trzy razy w tygodniu. :P :-? 8) :roll:
  2. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Nie chcecie zgadywać, to w takim razie nagroda pozostaje w moich rękach. Ale jako, że konkurs ogłoszony, wypada podać rozwiązanie. 8)
    Oto wczorajsze znalezisko:



    W sumie to sprzęt jak najbardziej ogrodowy. A że kilka centymetrów pod ziemią....
    Ale tego to nie rozumiem.



    Chociaż jak się nad tym zastanowić. ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Ha. Dzisiaj udało się uporządkować kolejne kilka metrów kwadratowych ogródka. Paleta z bk wylądowała w garażu. Pod drzewami zwolniło się miejsce na hamak. :D Mężuś nawet skopał ten fragmencik ziemi. Trzeba jeszcze posiać trawkę.
    I tu jest właśnie miejsce na błyskawiczny konkurs. Co można znaleźć w ziemi po poprzednich właścicielach działki? Pisalłam już chyba o foliach i kubkach. A jak nie pisałam, to teraz piszę. Ale folie i kubki to mogli też rzucać na ...
  4. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Dziesiątki razy zabierałam sie za pisanie. I dziesiątki razy nic mi z tego nie wyszło. :oops: Miałam pokazać łazienkę. Chciałam pokazać ptaszki, które do nas wiosną zaczęły przylatywać. Zieleniejącą działeczkę za sprawą drzew owocowych. I nie pamiętam co jeszcze.
    Może stopniowo uda się nadrobić zaległości.
    Najpierw jedyny kolorowy kawałek ogródka, który w realu już przestaje być tak kolorowy.


    ...
  5. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Płyta od canona odnaleziona. Nowe zdjęcia wgrane. Chociaż do dzisiaj już parę rzeczy wygląda jeszcze inaczej, ale obiecywałam tyle razy, że już mi głupio czekać. Najpierw pokazuje pierwszą kąpiel w niebieskiej 8) morskiej wannie.



    Dzisiaj wanna już zabudowana, ale nie mam aktualniejszego zdjęcia. Myślę, że zaczekam kilka dni, bo już jest czas na malowanie rybek i klejenie muszelek, których z kilku ...
Strona 1 z 20