dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anisia3

  1. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Wszystkim, którzy czytają mój dziennik życzę spokoju i radości, rodzinnego nastroju oraz oczywiście smacznego jajka. I prezentów, które przyniesie zajączek, tak dużych, żeby zając nie mógł ich unieść.
    Wesołych Świąt!
  2. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Wczoraj przywieźli nam rynny :D Trzeba juz było je założyć, oczywiście te rury w dół, bo na dachu to mamy zrobione razem z dachem, żeby deszcz nie zniszczył elewacji. Któregoś dnia lało jak z cebra, dom juz ocieplony i założona siatka z klejem i na to wszystko leje sie woda strumieniem z dachu. :evil: Teraz jak mamy juz tynk to szkoda by było. No więc przywieźli rynny, wszystko super, a dzisiaj rano dzwoni Sławek i tak: trzeba dokupić 8 złączek do rynien :x bo kolanka, które ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Ostatnie kilka dni nic innego nie robiliśmy tylko jeżdziliśmy po sklepach i składach. A to znów zabrakło kleju do siatki :x juz chyba z dziesiąty raz :x a to trzeba było dokupić dwie paczki styropianu :x a to zamówić tynk, bo zdecydowaliśmy się jednak tynkować teraz. Dwa dni szukaliśmy podbitki. O drewnianej trzeba było zapomnieć :( kupiliśmy winylową. W internecie znalazłam podbitkę Boryszewa, tańszą o 4 zł na metrze od Royala. Zadzwonilam do Sochaczewa, podali namiar na ...
  4. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Jak słusznie zauważyła tynia nie pokazałam projektu domku. :oops:
    Tak więc przywołana do porządku, już naprawiam błąd.
    Nie mam skanera, więc wklajam zdjęcia. Pierwszy rzut parteru. Obawiam się, że wymiary pomieszczeń nie dadzą się odczytać. Ale zawsze coś widać.



    I rzut poddasza.



    Oczywiście ...
  5. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Kupiliśmy wczoraj klinkier na parapety. Okazało się, że wcale nie wychodzi po 17 zł za metr. Nie wiem jak temu facetowi ze składu to wyszło, bo nam wyszło dokładnie dwa razy więcej, ale cóż. Może do szkoły nie chodził? :roll:
    Wklejam fotki okna dachowego specjalnie dla 11małgosia. Niestety, jakość fatalna, ale nie wiem jak zrobic dobre zdjęcie pod światło. :-?



    A to nasz parapet. ...
Strona 11 z 20