dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anisia3

  1. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Pomyślałam sobie, że najwyższy czas przypomnieć o sobie. Wkleić jakieś nowe fotki. Przyszła wiosna. Właściwie to już sobie poszła, ale rano jeszcze była. Wreszcie wywieźliśmy prawie 20 metrów sześciennych gruzu. A zdjęciowo kicha. Nie pochwalę się niczym. Komputer po liftingu i program do wgrywania zdjęć poleciał w kosmos. I trzeba go znowu zainstalować. A ja nie pamiętam gdzie jest płyta. :roll:
    Tymczasem zamiast kupować drzewka i kwiatki na działkę, to ja muszę ...
  2. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Smutny był ostatni miesiąc.
    Smutny był dom i ogród po śmierci Grota. Ogród. :roll: Kupa gruzu i działka nieuporządkowana. Tak czy owak, był smutny. Nikt nas nie witał jak wracaliśmy do domu, nikt nie siedział przy siatce i nie obszczekiwał przechodzącego towarzystwa.
    No i co było do przewidzenia, bo jakże to tak, dom bez psa? - mamy nowego zwierza. Wczoraj skończył 7 tygodni. Przywieźliśmy go z Poddębic w Poniedziałek Wielkanocny. Nie ma jeszcze imienia. I póki ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    :D :D :D :D :D :D :D :D
    Zameldowałam się dzisiaj w nowym domku!
    :D :D :D :D :D :D :D :D
  4. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Wprowadzanie się do niewykończonego domu może mieć swoje plusy. :P Naprawdę. Ja przynajmniej dopatrzyłam się kilku. I wcale nie mówię tego tylko po to, żeby się pocieszyć, aczkolwiek przyznam, że ma to pewne znaczenie. :wink:
    Mieszkam od kilku miesięcy, kuchnia nadal prowizoryczna, ale jej wizja w tym czasie znacznie ewoluowała. Teraz mam już chyba w większości obmyśloną koncepcję łącznie z oświetleniem. Jeszcze dopracowanie paru drobiazgów i... koncepcja oczywiście ...
  5. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Wczoraj robiłam rozeznanie w sprawie lustra i szkła do małej łazienki. No powiedzmy uczciwie, częściowe rozeznanie, bo odwiedziłam raptem dwa zakłady szklarsko-lustrzane. I jestem w szoku.
    Nie sądziłam, ze różnice w cenie mogą być tak znaczne.
    Jedna firma, całkiem spora i wrażenie też zrobiła na mnie lepsze. Tutaj za półeczki szklane wielkości mniej więcej 40 x 21 cm chcieli 88 zł za 3 sztuki, ze szkła "10". W drugim, nieco zapyziałym zakładziku ...
Strona 2 z 20