dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anisia3

  1. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Widzę, że ostatnio skończyłam wątek na wannie. To teraz będzie nawet nawiązanie z sensem. :wink:
    Zastanawiałam się, czy pokazać wannę teraz, czy dopiero wtedy, jak będzie skończona łazienka. Bo wówczas będzie efekt a teraz? :roll: Ale niech będzie. Są tu ciekawskie osóbki. Magi zdopingowałaś mnie. :D
    Uwaga! uwaga!
    Tadaam!
    Oj zaraz. Najpierw powiem, że nie jest to zielona zieleń :roll: tylko taka morska. Zdjęcie nawet bardzo nie przekłamuje. Zresztą załapał ...
  2. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Wczoraj przyszła pocztą przesyłka z próbkami mozaiki szklanej. Będziemy z niej robić dekory do małej łazienki dzieci.
    Od wczoraj więc zastanawiam się którą wybrać. W dziennym świetle wygląda inaczej, w sztucznym inaczej. To co w dziennym jest fajne, w sztucznym już nie za bardzo i na odwrót. :roll: Do tego dochodzą światłocienie, bo przecież na ścianach będzie inaczej wyglądała niż na podłodze. :roll: Siedzę, porównuję, wybieram, przebieram.
    Musi pasować ...
  3. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Zrób to sam c. d.
    Nie udało mi się w poprzednim wejściu skończyć odcinka. O łazience miało być niejako przy okazji, a wyszło wyłącznie o niej. Ale jakby nie patrzeć było to z serii "zrób to sam". :wink:
    Tymczasem główna bohaterką miała być garderoba, a właściwie jej zaczątki, bo półek i koszy na wszystkie ubrania ciągle nie ma. I tylko część znalazła swoje miejsce.
    No to zaczynamy. :D
    Do wykonania wiszącej części garderoby ...
  4. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Dziś będzie odcinek dla wielbicieli Adama Słodowego.
    Miałam czekać z łazienką aż będzie skończona, ale to może jeszcze potrwać. :roll: :wink: Zawsze coś wypadnie. jak nie urok, to.... I nie możemy spokojnie nad nią popracować. Z czystym sumieniem piszę: nie możemy. Żeby nie było - też kładłam płytki. Wprawdzie Tomek dużo więcej, ale w każdej jego przerwie technicznej (czytaj: na papierosa), żeby nie marnować czasu robiłam to ja. :D Ze 20 płytek jak dotąd ...
  5. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Wiem już jaki ptaszek odwiedził nas kilka tygodni temu. Kiedy na początku grudnia chodziłam na kurs unijny i długo nie było mnie w domu, dzieci przybiegały i juz od drzwi opowiadały co się działo. Właściwie to Sara opowiadała, bo Piotrek ciągle "gada" tylko rękami. :wink:
    Ale od początku, bo przecież nic na temat dziwnego gościa nie pisałam.
    - Mamo, ptaszek był u Piotrka w pokoju - Sara wołała jak tylko weszłam do domu.
    Potakiwałam głową, ...
Strona 3 z 20