dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Nasza Iskierka :)

    20.01.2008
    Dziś bez zdjęć, za to trochę tekstu ;) Od prawie miesiąca mieszkam (niestety na razie sam) w Iskierce :) Do 15.01.08 domek ogrzewałem tylko kominkiem, natomiast od 15 stycznia grzejemy już gazem :) Do soboty grzanie to był koszmar. Kocioł (Broetje Energy TOP) ustawiony na 40 stopni, w domu ok 22 stopni a licznik kręcił się z prędkością światła :( W sobotę udało nam się kupić sterownik i teraz wreszcie palenie dostaje rąk i nóg :D Po domu można chodzić na ...
  2. Nasza Iskierka :)

    01.01.2008
    Witam wszystkich w 2007 roku ;) Dawno nie pisałem bo nie było zarówno czasu jak i chęci :D Od kilku dni mieszkam już w naszym domku a Ania czeka aż popłynie gaz (mam nadzieję, że potrwa to jeszcze maksymalnie 1,5 tygodnia :) ). Na razie uzbroiłem sie w tymczasowe meble żeby nie spać na podłodze i mieć gdzie piwo postawić gdy siedzę wieczorami przed telewizorem grzejąc się kominkiem :D W tym albo przyszłym tygodniu planujemy wreszcie ruszyć z wykańczaniem góry, ...
  3. Nasza Iskierka :)

    Cytat Napisał grażka10
    Witam szczęsliwych posiadaczy iskierki! Jestem z zielonej Góry woj.lubuskie i tez zamierzam budowac ten domek, może nie duzy, ale bardzo funcjonalny. Wy jestescie juz prawie na końcówce, aby w nim zamieszkać, ja mam narazie wizje. Mam wielka prośbę, jezeli możecie to podajcie mi choć przyblizony koszt budowy(robocizna i materiały). Musze wziąść kredyt, ale niechce za dużego. Wiem ze dom to studnia bez dna, ale kolejne inwestycje mozna robić później, jak juz człowiek zamieszka. Mój e-mail [email protected]
    ...
  4. Nasza Iskierka :)

    13.12.2007
    Ufff.... Dawno nic nie pisałem bo i czasu mało no i nie było za bardzo o czym :D A więc - nadal nie zamieszkaliśmy ;( Niestety, tempo prac spadało proporcjonalnie do spadku funduszy na koncie ;) Teraz wykańczamy resztkami kasy domek, tak aby móc zamieszkać :) Niedawno zrobiono nam instalację gazową i teraz czekamy aż z rur popłynie nam gaz. Kociołek już zakupiony i czeka na przywiezienie z"magazynu" na budowę i podłączenie do instalacji. Podobnie sprawa ...
  5. Nasza Iskierka :)

    16.10.2007
    Witam po bardzo długiej przerwie :) Brak wpisów nie świadczył o braku postępów na budowie a jedynie o braku czasu na robienie zdjęć ;) Na szczęście w sobotę mieliśmy wizytę forumowiczów na budowie (Mariola i Marcin - mim.d) i dzięki ich uprzejmości mogę się pochwalić zdjęciami w ich wykonaniu ;) Prace postępują bardzo powoli ze względu na brak czasu i $$ :( Cały czas mamy jednak nadzieję, że w listopadzie będziemy już mieszkać :) Ponieważ od ostatniego ...
Strona 2 z 13